Jūsų krepšelis 0

Grįžtamoji galia. I knyga - Aleksandra Marinina

Knyga dalyvauja akcijoje

Grįžtamoji galia. I knyga

Обратная сила Aleksandra Marinina

Kaina: 11,99

Kuriame knygyne yra?

Iš rusų k. vertė Dalia Paslauskienė
352 p., aplankas virš.
22x15x3,2 cm
Leidykla: Jotema, 2017
ISBN 9789955136910
Prekės kodas 9789955136910

Laikoma, kad įstatymas atgaline data negalioja, jis neturi grįžtamosios galios. Taip, bet tik ne žmogiškųjų santykių įstatymas. Argi galima į griežtus laiko rėmus įsprausti giminystės jausmus, meilę, draugystę, garbę, tarnystės pareigą? Kaip galima nustatyti šioms sąvokoms atskaitos tašką? Jos nepavaldžios laikui, jei kalbama apie žmones, iki galo atsidavusius savo reikalui.

Savižudybė nėra neišvengiama beprotybės žymė, bet... statistikos duomenimis, trečdalis savižudybių vyksta apėmus sielos negalios priepuoliams, o du jų trečdalius lemia visi kiti atvejai — girtuokliavimas, materialiniai praradimai, sielvartas ir nuoskaudos, bausmės baimė, nelaiminga meilė.

Aleksandra Marinina

Žymi Rusijos detektyvų rašytoja.  Gimusi teisininkų šeimoje, Aleksandra Marinina ir pati baigė teisės mokslus, vėliau dirbo Rusijos Vidaus Reikalų Ministerijoje, mokslinių tyrimų skyriuose, apgynė daktaro disertaciją ir parašė daugiau nei 30 mokslinių darbų. Rašyti Aleksandra Marinina pradėjo dar dirbdama kriminologijos ir kriminalinės statistikos srityse – 1992m. su kolega Aleksandru Gorkinu parašė pirmąją detektyvinę apysaką „Šešiasparnis Serafimas“, kurią pirmą kartą ir pasirašė Aleksandros Marininos slapyvardžiu, sudarytu iš abiejų autorių vardų. Vėliau mokslininkė ir autorė tęsė kūrybą savarankiškai – parašė knygas „Taip susiklostė aplinkybės“, „Septintoji auka“, „Mirtis dėl mirties“, „Mirtis ir truputis meilės“ ir kitas, o iš viso yra parašiusi daugiau nei 30 įvairių žanrų knygų, iš jų – 25 detektyviniai romanai, kuriuose daugiausia veikia pagrindinė herojė Anastasija Kamenskaja. Autorės darbai išversti daugiau kaip į 20 užsienio kalbų, jos kūriniai ekranizuoti – pagal Aleksandros Marininos knygas Rusijoje sukurtas serialas „Kamenskaja“, kuris taip pat buvo rodytas ir Lietuvoje. 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Pylimo g. 53/2
Gedimino pr. 16, 1 aukštas, PC Centro pasažas
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: