Gyvenimas dainoje

7,29 €
Loading

Rimanta Poderytė. Man – Rimutė. Duktė ir draugė. Su šia knygele išeina Rimantos ir jai artimų žmonių – poetų žodis, papuoštas įmantriais muzikiniais mezginiais, kad pasibelstų į dainuojančias širdis, neskaičiuojančias metų ir pripažįstančias vienintelę tiesą – meilės tiesą.


Tiesą, kad visuomet reikia būti kartu su tave mylinčiais ir suprantančiais žmonėmis. Mums gera būti drauge dainos pasaulyje, kai bent kelioms minutėms išnyksta visos aplinkinio pasaulio negandos. Po muzikos lankas braidžiojam jau bene trisdešimt metų, o prieš 22 metus užrašyta garso takelyje pirmoji septintokės Rimutės kūrybos daina skirta mamai – „Mama, tavo akys“. Mokykloje tai neliko nepastebėta, o renginių, kuriems nuolat reikia kažko naujo, gausu. Literatūros mokytojos ir poetės Onos Jasinskienės eilės, glaudžiai susijusios su mokyklos gyvenimu, tapo dainomis „Vėl rugsėjis“ ir „Dar neišeiki“... Ir čia jau suveikia reklamoje nuvalkiotas „negali sustot“... Rašė, braukė, dainavo... Taip gimė dainos, alsuojančios mokyklos gyvenimu.


Norom nenorom tapau dukros „sekretoriumi“ – ji savo tekstus užrašinėjo ant mažų popieriaus lapelių, todėl neapsikentęs perrašinėjau, pažymėdamas harmoniją. Darbiniai melodijų juodraščiai buvo įamžinami magnetinėje juostoje.


Remigijus Poderis

Daugiau informacijos
EAN kodas 9790706234854
ISBN kodas 9790706234854
SKU 000000000002160945
Leidimo metai 2015-01-01
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 58
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 29,9x20,8x0,4
Leidykla Lucilijus, K.J.Vasiliausko leidykla

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą