Gyvenimas trumpas, meilė ilga

12,88 €
Loading

„Gyvenimas trumpas, meilė ilga“ - vaizdinga, tikrais faktais pagrįsta istorija. Romanas užkariavo Vakarų pasaulio knygynų topus ir tapo vienu geidžiamiausių 2008 metų bestselerių.

2008 m. nominuota British Book Awards apdovanojimui
Richard & Judy Book Club viena geriausių 2008-ųjų knygų


Du pasakojimai apie meilę
Dvi netekties istorijos
Viena ilga jaudinanti kelionė

1917-ieji. Moricas Danieckis kovėsi Pirmajame pasauliniame kare ir liko gyvas – tačiau kokia kaina? Vienišas ir visų užmirštas Sibiro platybėse, jis ryžtasi grįžti pas mylimąją Lotę, kurios vienintelio bučinio prisiminimas padėjo išgyventi. Tam, kad pasiektų namus, Moricui teks įveikti ilgą kelią Rusijos stepėmis. Net jei lydės sėkmė, ar jis ras mylimąją vis dar jo laukiančią?

1992-ieji. Leo Deikinas atsipeikėja ligoninėje, kažkur Pietų Amerikoje. Jo mylimoji Eleni negyva. Vaikinas neprisimena, kaip ši žuvo, nesusigaudo, net kur esąs. Jį netrunka įsukti nevilties verpetas. Tačiau Leo dar laukia atradimas, kuris iš pagrindų pakeis jo gyvenimą.

Šiame įspūdingame romane Danny Scheinmannas tapo dramatiškus dviejų vyrų portretus: vyrų, kuriems meilės prisiminimas padeda viską ištverti – ir kurių nutylėtos sąsajos paaiškėja tik pribloškiančioje pabaigoje. Iš anglų kalbos vertė Marija Baltuškaitė

Jaudinantis, nepamirštamas dviejų vyrų pasakojimas apie laiko neįveiktą meilę.
The Lady

Nepaprasta istorija... Ji pravirkdys net patį ciniškiausią skaitytoją.
Belfast News


Skaitytojų atsiliepimai:
Jau seniai neteko skaityti tokios gražios knygos. Sunku net nusakyti, ką išgyvenau šios keistos kelionės, į kurią leidausi kartu su romano veikėjais, metu. Drauge su jais mylėjau, kentėjau ir vyliausi. Tai viena tų knygų, su kuriomis sunku atsisveikinti. Perskaičius paskutinį puslapį, vėl norisi pradedi iš naujo.
V.F
Labai ačiū už šią istoriją. Ji vertė mane juoktis, verkti ir žavėtis. Ir žmonai patariau ją perskaityti. Kodėl tau neparašius scenarijaus filmui pagal šį romaną?
S.D.
Neseniai atidariau savo knygynėlį, ir šį romaną būtinai rekomenduosiu visiems pirkėjams. Knyga labai man artima. Liūdna, bet kartu ir miela, jauki istorija.
W.M.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955817864
ISBN kodas 9955817864
SKU 000000000002123737
Leidimo metai 2009-01-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 448
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Random acts of heroic love
Formatas 15x21,7x3,7
Leidykla Svajonių knygos
Vertėjas Marija Baltuškaitė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą