- 15%
- 15%

Gyventi iš prekybos biržoje. Psichologija, disciplina, prekybos įrankiai ir sist emos, rizikos kontrolė, sandorio valdymas

29,66 €
Registruokitės ir sutaupykite 5,23 € (15%)
34,89 €
Loading
Svarbiausios knygos „Gyventi iš prekybos biržoje“ temos: psichologija, disciplina, prekybos įrankiai ir sistemos, grafikų skaitymas, rizikos kontrolė, sandorio valdymas. Pripažįstama kaip viena iš geriausių visų laikų prekybos akcijomis knygų, visame pasaulyje nuolat patenka į geriausiai parduodamų knygų apie aktyvią prekybą sąrašus. 

Svarbiausi dalykai prekyboje – blaivus protas, metodas ir pinigų valdymas. Juos jungia geras prekybinių sandorių apskaitos tvarkymas. Ši knyga padės jums išmokti to, kas svarbiausia visose šiose srityse.

- Kaip tapti ramiu ir susikaupusiu prekiautoju
- Kaip uždirbti „skaitant“ minios elgesį rinkoje 
- Kaip efektyviai išnaudoti prekybos platformas 
- Kaip susidaryti galingą prekybos sistemą
- Kaip pamatyti sandorius, kur tikimybė uždirbti didžiausia, o rizika mažiausia 
- Kaip nusistatyti įėjimo ir išėjimo taškus, nusistatyti stabdžius ir pelno pasiėmimo ribą 
- Kaip vesti ir naudoti prekybos žurnalą, kad jis taptų naudingu jūsų patarėju.  

Knyga moko disciplinuoto požiūrio į rinkas, plačiai nagrinėja rizikos valdymą ir psichologiją – pateikia detalų ir aiškų taisyklių, kuriomis turėtų vadovautis investuotojai, rinkinį. Autorius išdėsto metodus ir taisykles kaip ieškoti konkrečių akcijų savo prekybai, kaip susikurti prekybos planus, įvertinti galimybes, suteikia žinių ir duoda patikrintus įrankius, leidžiančius susikurti efektyvią prekybos sistemą.    

Knygoje daug praktiškų grafikų su detaliais paaiškinimais, kaip konkrečiais atvejais reikia naudoti taisykles ir prekybos technikas (grafikai – spalvoti). Autoriaus kalba – išskirtinai aiški, suprantama ir nuosekli, knygoje jis atvirai dalijasi savo ilgametės prekybos metu sukauptais įgūdžiais, patirtimi, aptaria nesuskaičiuojamą daugybę realiems prekiautojams kylančių situacijų.  

Dr. Alexander Elder – psichiatrijos mokslų daktaras ir profesionalus prekiautojas akcijomis. Anksčiau dėstė psichiatriją Kolumbijos universitete, vertėsi privačia psichiatro praktika Niujorke. Šiuo metu gyvena iš prekybos, veda mokymus. Dėl savo knygų ir unikalios patirties dr. Alexander Elder pasaulyje pripažįstamais kaip vienas vedančių aktyvios prekybos ekspertų. 

Daugiau informacijos
SKU 000000000002187413
ISBN kodas 9786098013511
EAN kodas 9786098013511
Leidimo metai 2021-07-07
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 320
Formatas 24,5x17,5x2,4
Leidykla Leidybos studija, UAB
Vertėjas Lina Abraitienė**

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą