Hipis

15,99 €
Loading
Jei nori pažinti save, pradėk nuo tave supančio pasaulio.
Pasitelkdamas turtingą savo gyvenimo patirtį bestselerių autorius Paulo Coelho grąžina mus laiku į mažai žinomą jo gyvenimo tarpsnį ir naujajame romane HIPIS kviečia iš naujo išgyventi kartos, kuri ilgėjosi kitokio, laisvės, taikos ir meilės kupino pasaulio, svajones. 
HIPIS pasakoja apie jauną brazilą vardu Paulo, kuris trokšta tapti rašytoju ir iškeliauja, ieškodamas gilesnės gyvenimo prasmės: iš pradžių garsiuoju „mirties traukiniu į Boliviją“, vėliau autostopu per Peru, Čilę ir Argentiną.  Atklysta jis ir į Amsterdamą – miestą, pilną žmonių, vilkinčių ryškiaspalvius drabužius, deginančių smilkalus, medituojančių, grojančių, diskutuojančių apie seksualinę laisvę, sąmonės ribų praplėtimą ir vidinės tiesos paieškas. Ten jis sutinka jauną olandę Karlą, kuri susiruošusi vykti į Nepalą ir tik laukia tobulo kelionės kompaniono. Ji įtikina Paulo drauge keliauti magiškuoju autobusu per Europą, Centrinę Aziją iki Katmandu.  
Jie leidžiasi į kelionę kartu su nepakartojamais pakeleiviais, kurių kiekvienas turi savą gyvenimo istoriją ir kelyje išgyvena asmeninę transformaciją. Keliaudami Paulo ir Karla išgyvena daugybę vidinių revoliucijų, stoja akistaton su savo troškimais ir baimėmis, atranda naujų vertybių, kurios pakeičia juos visiems laikams.  
HIPIS – nepaprasta istorija, kuri moko pasitikėti savo giliausiais jausmais.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9785415025329
ISBN kodas 9785415025329
SKU 000000000002178892
Leidimo metai 2018-11-23
Originalo kalba Portugalų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 256
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Hippie
Formatas 21x14x2,3
Leidykla Leidykla Vaga UAB
Vertėjas Ernesta Žukauskaitė Monteiro

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą