Jūsų krepšelis 0

Hitleris. Paskutinė diena minutė po minutės - Jonathan Mayo, Emma Craigie

Knyga dalyvauja akcijoje

Hitleris. Paskutinė diena minutė po minutės

Jonathan Mayo, Emma Craigie

Kaina: 18,29

Kuriame knygyne yra?

400 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
24x17,8x3,5 cm
Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2016
ISBN 9786094039690
Prekės kodas 9786094039690

„Nepaprastai jaudinanti istorija... Šioje knygoje vėl atgimsta daugybė
įvairiausių žmonių, išgyvenančių dramatiškiausią praėjusio šimtmečio dieną.“
                                                                              Jeremy Vine

1945 m. balandžio 30-oji, Berlynas.
16 valandą fiureris bus miręs.
Paskutinę 1945 metų balandžio
dieną pasaulis apimtas chaoso...


Amerikiečių ir rusų pajėgos susijungė Vokietijos viduryje, bet kovos tęsiasi. Vokietijos keliai pilni bėglių: žydų, išsigelbėjusių iš koncentracijos stovyklų, sąjungininkų karių, mėginančių sugrįžti namo, sprunkančių nacių. Civiliams vokiečių kontroliuojamose teritorijose maisto pakaks vos dviem savaitėms. Žmogus, kurio svajonė apie tūkstančio metų reichą pradėjo šitą košmarą, atsisveikina su artimiausiais bendražygiais bunkeryje po bombarduojamo Berlyno gatvėmis... Nesulaukęs ketvirtos jis nusišauna.
„Paskutinė Hitlerio diena“ – tai chronologinė istorija, pasakojama tų, kurie tomis neramiomis valandomis liko šalia Hitlerio; tų, kurie kovojo Berlyno gatvėse ir kurie žingsniavo valdžios koridoriais Vašingtone, Londone bei Maskvoje. Tai buvo ir pabaigos, ir pradžios diena, kai paprasti žmonės pateko į nepaprastas situacijas. Sisi Wilczek, sprunkanti nuo artėjančių rusų su giminės turtais, sudėtais į batų dėžę; prezidentas Trumanas, svarstantis, ar panaudoti atominę bombą, kurią jo sekretorius vadina „siaubingiausiu ginklu žmonijos istorijoje“; vokiečių karininkas Clausas Sellieras, vykstantis į paskutinę misiją ir keliaujantis per šalį, kad pristatytų gyvybiškai svarbius dokumentus; sąjungininkų lėktuvų pilotai, mėtantys maisto paketus badaujantiems olandų civiliams. 1945 metų balandžio 30-oji, paskutinė Antrojo pasaulinio karo diena. Diena, apie kurią milijonai svajojo, dėl kurios milijonai žuvo...

Jonathanas Mayo, nuo 1987 m. dirbantis BBC kompanijoje, iš pradžių radijuje, paskui – televizijoje, buvo ne kartą apdovanotas už dokumentines laidas. Jis yra knygų „Johno F. Kennedy nužudymas: liudininkų akimis“ ir „Normandijos diena: liudininkų akimis“ autorius.
Emma Craigie yra rašytoja ir mokytoja, dviejų romanų „Šokoladinis pyragas su Hitleriu“ ir „Tai, kas niekada nebuvo pasakyta“ autorė.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS