Įbrolis

15,90 €
Loading
Šis jaudinantis epinis romanas – tai vienos netradicinės Oslo šeimos keturių kartų gyvenimo istorija. Pagrindiniai dramos herojai – istorijos pasakotojas Barnumas ir Fredas, prievartos vaisius. Nors autorius yra pelnęs pripažinimą už sukurtą jauno vyro portretą, nemažiau iškilūs ir moterų portretai – Veros, jos vienišos mamos Boletos ir močiutės, Senolės. Iš tiesų visi šio romano veikėjai, nesvarbu, kokia jų įtaka būtų įvykių raidai, yra jaudinančiai tikroviški, ryškūs, mįslingi ir artimi skaitytojui.
Nepaisant pasakojimo aiškumo ir tikroviškumo, knygos esmė yra paslaptingumas. Didžiausia paslaptis glūdi pačiame knygos pavadinime. Apie Fredą, įbrolį, mes žinome mažiau nei apie jo šeimos moteris ir Barnumo, Pederio bei Vivjenos trijulę, bet jo buvimą jaučiame visoje knygoje. Jis tampa viso ko matas. Per Fredą suvokiame, kad visi mes esame pusiau broliai ir šiame gyvenime niekam neduota pilnatvė...
 
Apie autorių:
 
Garsiausias šiuolaikinis norvegų rašytojas, scenaristas, poetas ir dramaturgas, tarptautinių premijų laureatas, 11 romanų, 3 apsakymų rinkinių, poezijos ir dramų rinktinių autorius. 2001 m. pasirodęs romanas “Įbrolis” tapo sensacija ir buvo apdovanotas prestižiškiausiomis premijomis: Šiaurės Tarybos premija (vadinama Skandinavijos Nobeliu), kritikų ir knygų leidėjų premijomis – Bokhandler, Brager. “Įbrolis” pripažinta “geriausia XXI a. pradžios knyga”, lyginama su tokiais pasauliniais epiniais šedevrais kaip “Forsaitų saga” ir “Vėjų nublokšti”. Knyga išversta į 25 kalbas.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955088325
ISBN kodas 995508832X
SKU 000000000001101182
Leidimo metai 2005-11-01
Originalo kalba Norvegų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 688
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Halvbroren
Formatas 15x24
Leidykla Alma littera
Vertėjas Asta Grabauskienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą