Jūsų krepšelis 0

Perkantiems el. knygas


Įsigykite elektroninę knygą interneto knygyne www.pegasas.lt ir jau po kelių minučių skaitykite ją savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje esančioje programėlėje „Milžinas“!
 
 
1.    Interneto knygyne www.pegasas.lt esančias el. knygas galėsite patogiai skaityti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „Milžinas“.
Nemokamą programėlę įrenginiams su „Android“ operacine sistema atsisiųskite čia >>
Nemokamą programėlę įrenginiams su „iOS“ operacine sistema atsisiųskite čia >>

2.    Įsigiję el. knygą pirmą kartą, po kelių minučių į savo el. pašto dėžutę gausite registraciją patvirtinantį laišką su prisijungimo duomenimis – jums sukurtu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Juos suvedę „Milžino“ programėlėje arba www.milzinas.lt, prisijungsite prie jums sukurtos paskyros ir ten rasite savo įsigytą el. knygą jau paruoštą skaityti.
 
3.    Jei knygų skaitymui įprastai naudojate el. knygų skaitykles, įsigytas el. knygas galėsite parsisiųsti populiariausiu EPUB formatu iš www.milzinas.lt. Įsigytas el. knygas rasite skiltyje „Biblioteka“, prisijungę prie jums sukurtos paskyros. Atsisiuntę knygą, vadovaukitės jūsų skaityklės gamintojo pateikiamomis instrukcijomis.
 
4.    Jei negalite prisijungti prie „Milžino“ programėlės ar www.milzinas.lt, nes pamiršote savo slaptažodį, spauskite čia >>. Nurodykite tą patį el. pašto adresą, kuriuo esate registruotas interneto knygyne www.pegasas.lt.
 
5.    Pirkdami el. knygą interneto knygyne www.pegasas.lt, jūs sutinkate su elektroninės parduotuvės www.pegasas.lt taisyklėmis.