Jūsų krepšelis 0

Nuotakos biblija - Autorių kolektyvas

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Nuotakos biblija

Autorių kolektyvas

Kaina: 31,99

Kuriame knygyne yra?

360 p., spalv., iliustr., kietas virš.
28,2x21x2,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
Sudarytojas: Simona Krasauskienė
ISBN 9786090117248
Prekės kodas 9786090117248

Tai nuostabi, praktiška planavimo knyga kiekvienai būsimai nuotakai. Joje viskas nuo pat pradžių: nuo ko pradėti planuoti, kur ieškoti informacijos, kaip nustatyti laiką ir datą, kaip sudaryti biudžetą ir svečių sąrašą. Knygos autoriai dalinasi idėjomis ir patarimais, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę, ko nepamiršti, apžvelgia teisinius dalykus ir kt. Visi tekstai parašyti su meile ir noru pateikti neįkainuojamos informacijos jauniesiems. Ši, Lino Dambrausko fotografijomis iliustruota knyga taps puikiu įkvėpimo šaltiniu kiekvienai porai, svajojančiai apie įsimintiną vestuvių šventę.

Naujausi | Geriausi

Luciekex
<a href="http://fiwekefefycymy.c0.pl/pegas-tur-na-chernoe-more-samara.html">Пегас тур на черное море самара</a> <a href="http://uvanaqyluwozezuyivez.cba.pl/crack-bejeweled-2-mien-phi.html">Crack bejeweled 2 mien phi</a> <a href="http://zotozogivysoje.y0.pl/865gv-graphic-driver-h.html">865gv graphic driver h</a> <a href="http://ygeyylurixirunuzu.cba.pl/shema-zaryadnogo-ustroystva-5v-3a.html">Схема зарядного устройства 5в 3а</a> <a href="http://foviratyyyfijilasiki.j.pl/shema-kak-sdelat-konvert.html">Схема как сделать конверт</a> <a href="http://ejafymidetijexufav.cba.pl/prostoe-zaryadnoe-ustroystvo-dlya-palchikovih-akkumulyatorov-shema.html">Простое зарядное устройство для пальчиковых аккумуляторов схема</a> <a href=" pavel-chekotov-irkutsk-biografiya.html">Павел чекотов иркутск биография</a>
hi>

-1 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: