Išminties gijos

13,49 €
Loading
„Išminties gijos“ – tai tikras minčių lobynas – posakiai, aforizmai, sentencijos. Tai žinomų rašytojų, poetų, filosofų, menininkų ar kitų iškilių žmonių pasisakymai apie mūsų gyvenimo prasmę ir kelią, kurį turime nueiti, apie visų trokštamą meilę ir laimę, žmonių santykius ir subtilias jų sielos paslaptis, apie draugystę, ištikimybę, šeimą, taip pat apie tikslą šioje žemėje – apie darbus, mokslus ir kūrybą. 

Nėra tokio žmogaus, kuris nesimėgautų stabtelėdamas dažnai ties vienu vieninteliu sakiniu, kad suvoktų, kiek išminties ir tiesos sukoncentruota vos keliuose tiksliuose žodžiuose. Tai gebėjimas, kurį jau nuo Antikos laikų išmintingieji ugdė savyje, mokė jo vaikus, o šį talentą įvaldžiusieji iki šių dienų žinomi ir gerbiami. 

Knyga „Išminties gijos“ – ne tik gera dovana kiekvienam, mėgstančiam grožį ir ieškančiam atsakymų, bet ir puiki savipagalbos knyga, jei abejojate savimi ir norite išmintingų patarimų. 

Knyga atspausdinta ant itin kokybiško popieriaus, puošta auksiniais žėručiais, su juostele. Tačiau žavi ne tik knygos išorė, bet turtingas ir jos vidus. Čia rasite pagal tematiką suskirstytas mintis apie laimę, meilę, protą, įpročius, moteris ir vyrus, gyvenimą ir mirtį, pasitikėjimą savimi bei savivertę, draugystę. 

Įkvėpimo ir tikėjimo suteiks talentingo italų dailininko Leonardo da Vinčio, Romos filosofo Senekos, vokiečių filosofo Martino Heidegerio, kinų mąstytojo Konfucijaus, persų poeto Rumio, kinų filosofo Lao Dze, lietuvių poetės Salomėjos Nėries, prancūzų rašytojų Fransua de Larošfuko, Fransua Rablė, Gi de Mopasano ir kitų didžių mintys.
Nuo Antikos laikų iki XXI amžiaus, nuo Europos iki Amerikos ir Azijos – išmintis keliauja per žemynus, vandenynus ir laiką, ji priklauso visiems, todėl semtis jos gali kiekvienas. 

„Išmintis – patirties duktė“, sakė Leonardas da Vinčis. Tačiau, kodėl nepasisėmus išminties, kurią jau sukaupė kitų patirtis? Tuomet jau kur kas drąsiau ir užtikrinčiau galima priimti savąją.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955215011
ISBN kodas 9789955215011
SKU 000000000002179338
Leidimo metai 2019-01-03
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 287
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 18x15x2,5
Leidykla Aktėja UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą