Jūsų krepšelis 0

ISTORIJA. Vadovėlis VII klasei (ATRASK) - Eugenijus Jovaiša, Kęstutis Petrauskis, Kristina Vilkelienė, Audronė Kučinskienė, Nijolė Juchnevičienė, Artūras Čiurlionis, Birutė Čiegienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

ISTORIJA. Vadovėlis VII klasei (ATRASK)

Eugenijus Jovaiša, Kęstutis Petrauskis, Kristina Vilkelienė, Audronė Kučinskienė, Nijolė Juchnevičienė, Artūras Čiurlionis, Birutė Čiegienė

Kaina: 16,42

Kuriame knygyne yra?

172 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,3 cm
Leidykla: Šviesa, 2016
ISBN 9785430065058
Prekės kodas 9785430065058

Kaip senovė, istoriniai įvykiai ir procesai, senųjų laikų iškilios asmenybės veikia mūsų dabartį? Kas lėmė istorijos raidą? Kodėl istorija gali daryti ir daro įtaką mūsų ateičiai? Pasinerti į tokių klausimų nagrinėjimą, ieškoti ir atrasti atsakymus septintokus kviečia autoritetingo ir patyrusių autorių kolektyvo parengtas serijos „Atrask“ istorijos vadovėlio komplektas 7 klasei.

  • Mokiniai mokydamiesi iš šio vadovėlio komplekto supras, kaip kūrėsi pirmosios civilizacijos, ką jos davė žmonijai, ką iš jų perėmė Vakarų civilizacija, kurios neatskiriama dalis yra Lietuva.
  • Mokytojams tai bus naudingas įrankis, leidžiantis paprastai ir kūrybiškai sudominti, skatinti ir vesti vaikus istorijos pažinimo keliu, padėti jiems suvokti istorijos eigos priežastis ir pasekmes.

Istorijos vadovėlio komplektas 7 klasei (serija „Atrask“) – tai nuosekli istorijos mokymo(si) sistema, padėsianti mokiniams:

  • ugdytis praktinius mokymosi gebėjimus,
  • taikyti turimas žinias ir patirtį,
  • išsamiau analizuoti ir vertinti įvairius šaltinius,
  • įsitraukti į aktyvią veiklą stebint, tiriant, pažįstant, atrandant, siekti geresnių rezultatų!

Komplektą sudaro:

  • Vadovėlis;
  • Užrašai;
  • Skaitmeniniai ištekliai virtualioje mokymosi aplinkoje eduka.KLASĖ  (skaitmeninis vadovėlis, užduočių bankas) https://klase.eduka.lt/

Istorijos vadovėlio komplektą 7 klasei kūrė: prof. dr. Eugenijus Jovaiša, dr. Audronė Kučinskienė, dr. Nijolė Juchnevičienė, Kęstutis Petrauskis, Kristina Vilkelienė, Artūras Čiurlionis, Birutė Čiegienė.

Naujausi | Geriausi

Marius
Labai prastas vadovėlis, teik metodine tiek teorine puse. Nenoriu politikuoti, bet šis vadovėlis pilnas "žaliųjų" propagandos (užtenka pažvelgti į sudarinėtojus), iš kurios akademiniai žmonės juokiasi.

0 Pritariu Nepritariu

Matas
Blogiausias vadovėlis ir pratybos. Neina nieko išmokti

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: