Jazyki otkryvajut dveri 4-5 m.m. Mokytojo knyga .

8,39 €
Loading
 
Mokytojo knyga, parengta pagal to paties pavadinimo vadovėlį. Čia galite parsisiųsti papildomą medžiagą mokytojui.
 
 
Naujas rusų kalbos mokymo komplektas ЯЗЫКИ ОТКРЫВАЮТ ДВЕРИ, skiriamas IX–X klasei.
Vadovėlio komplektą sudaro penki moduliai: Žmogus, šeima, mokykla, Žmogus ir kalba, Žmogus ir gamta, Žmogus ir menas, Žmogus tarp žmonių. Moduliuose pateikiami tekstai ir kita didaktinė medžiaga nuosekliai susiję, jie turėtų padėti mokiniams siekti pagrindinių užsienio kalbos mokymosi tikslų, skatintų ugdytis vertybines nuostatas bei bendruosius gebėjimus. Vadovėlio tekstai ir bendravimo situacijos remiasi tautos ir valstybės bei Rusijos ir Europos Sąjungos kontekstu.
Visavertis ir efektyvus mokymo(si) procesas įmanomas tik naudojant visus tris komplekto dėmenis: mokytojo knygą, pratybų sąsiuvinį ir garsajuostę.
Vadovėlis leistų taikyti ugdymo diferencijavimo principą, atsižvelgti į visos klasės bei atskirų mokinių poreikius ir galimybes: mokytojas, įvertinęs konkrečios mokyklos ir klasės situaciją, gali atsirinkti ir rekomenduoti tą didaktinę medžiagą, kuri geriausiai tiktų jo klasei ar konkrečiam mokiniui.Dalis tekstų tiktų namų darbams, savarankiškam skaitymui ir kontroliniams darbams. Atrankos principas ypač taikytinas klasėms, kuriose rusų kalbai skiriamos dvi arba trys savaitinės pamokos.
Principinė vadovėlio nuostata — prioritetinis dėmesys kalbos turiniui, tekstui, kurį suvokti, į jį reaguoti, o vėliau ir kurti analogišką tekstą padeda pažintis su jį sudarančiais, jame dominuojančiais kalbos dalykais. Stengiamasi vadovautis tokia didaktinių veiksmų sistema: iš šnekos (iš vadovėlyje pateikto teksto ar situacijos), per šneką (teksto pagrindu parengtų pratimų ir užduočių sistemą), į šneką (mokinio kartu su klase kuriamą dialoginį ar monologinį tekstą).
Vadovėlyje esama tekstų įvairovės: buitinės tematikos, elementarių pokalbių, mokslo populiariųjų (dažniausiai apie kalbą), meninių, prozos ir poezijos, ištraukų iš klasikų ir šiuolaikinių rusų autorių kūrinių.
 
Komplektas skiriamas ketvirtiesiems penktiesiems rusų (antrosios užsienio) kalbos mokymo metams.
Jį sudaro:
·        vadovėlis,
·        pratybų sąsiuvinis,
·        mokytojo knyga,
·        garso įrašas,
·        papildoma medžiaga mokytojui (www.sviesa.lt).
 
Daugiau informacijos
ISBN kodas 4771558306376
EAN kodas 4771558306376
SKU 000000000001107862
Puslapių skaičius 56
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2006-10-01
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 20x28,5
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą