- 50%
- 50%

Jūsų vidinis laikrodis

6,99 €
Registruokitės ir sutaupykite 7,00 € (50%)
13,99 €
Loading
Jeigu ieškote sveiko ir darnaus gyvenimo recepto – jis jūsų rankose.

Nuolatinė įtampa, prastas miegas, nuovargis, antsvorio grėsmė – tai pažįstama daugeliui mūsų, tačiau ar kada mėginote prastos savijautos priežasčių ieškoti... netinkamoje dienotvarkėje?
Norint pakeisti senus įpročius, atsikratyti įtampos, numesti svorio ar geriau išsimiegoti nereikia iš esmės savęs keisti. Įsiklausykite į organizmo siunčiamus signalus ir suprasite, kaip veikia jūsų biologinis laikrodis, – štai ką žada ajurvedos išmintį ir didžiulę gydymo patirtį sukaupęs knygos autorius.
Knygoje, remiantis senovės Indijos medicinos praktika ir šiuolaikiniu mokslu, atskleidžiama, kokią didžiulę įtaką paros ritmas turi sveikatai ir kodėl jo laikydamiesi atrandame visaverčio gyvenimo raktą.
Kad suprastumėte, kaip tai veikia, ir įsitikintumėte paros ritmo laikymosi teikiama nauda, dr. Suhas G. Kshirsagaras pateikia mokslinių tyrimų rezultatais pagrįstas išvadas ir tikras istorijas iš savo praktikos. Autorius pataria, kaip nusistatyti savo kūno tipą, ir siūlo programą, kuri padės pertvarkyti  dienos ritmą ir pakeisti gyvenimą.

Tai pokyčių knyga, su kuria žengsite į lengvą kasdienybę.

„Pasakykite, kokia jūsų kasdienė rutina, ir pasakysiu, kaip jaučiatės. Pasakykite, kada valgote, ir pasakysiu, ar jums lengva, ar sunku išlaikyti savo svorį. Pasakykite, kada mankštinatės, ir pasakysiu, ar stiprinate savo organizmą, ar jį tik alinate. Pasakykite, kada vakare išjungiate televizorių ar kompiuterį, ir pasakysiu, ar jautrus esate stresui. Pasakykite, kada užmiegate, ir pasakysiu, ar jums reikia po pietų kavos, ar baigiantis ilgai dienai šaukiate ant tų, kuriuos mylite, nors ketinote būti kantrus.
Ar tai skamba kaip magija? Ne. Vis daugiau mokslinių tyrimų rezultatų rodo, kaip glaudžiai mūsų kūnas susijęs su šviesos ir tamsos kaita.“
Dr. Suhas G. Kshirsagaras

******
„Atrodykite ir jauskitės jaunesni perkraudami vidinį kūno laikrodį. Naujausia dr. Kshirsagaro
knyga suteiks jums stiprų ir įgyvendinamą ajurveda paremtą planą, kuris padės įsiklausyti į savo
organizmą ir aktyviai gyventi.“
Sara Gottfried, „New York Times“ bestseleriu tapusios knygos autorė

******
„2017 m. trys fiziologijos mokslininkai gavo Nobelio premiją už keturių dešimtmečių darbą atskleidžiant paros ritmo paslaptį biologijai. Jie nustatė, kad gamtos paros ritmas daro poveikį augalų, gyvūnų, žmonių ir net kai kurių vienaląsčių bakterijų funkcionavimui. Tam tikri genai keičia ląstelių funkciją pagal dienos laiką. Nors tai atrodo kaip ezoterinis atradimas, nauja chronobiologijos mokslo kryptis yra pritaikoma praktiškai ir gali sukelti sveikatingumo revoliuciją ateityje.
Nustatyta, kad pasirinktas gyvenimo būdas gali keisti mūsų DNR, bet neseniai sužinojome, kad nepakanka sveikai maitintis, sportuoti kelis kartus per savaitę ir gerai išsimiegoti. Jums reikia žinoti, ko ajurveda mokė šimtmečiais – kokia dienotvarkė tinka, o kokia kenkia jūsų fiziologijai. “
Medicinos daktaras Deepakas Chopra

******
Dr. Suhas G. Kshirsagaras yra vienas žinomiausių ir labiausiai patyrusių ajurvedos gydytojų. Jis sėkmingai dėsto ir konsultuoja įvairiose šalyse, yra gydęs daugiau nei 15 000 pacientų. Turi sukaupęs didelę klinikinės ajurvedinės terapijos patirtį. Išleido daugybę publikacijų, rengia pranešimus ir dalijasi ajurvedos išmintimi visame pasaulyje.
Dr. Kshirsagaras yra nusipelnęs JAV Keralos ajurvedos akademijos (Kerala Ayurveda Academy) patarėjas.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090133682
ISBN kodas 9786090133682
SKU 000000000001111480
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2018-07-20
Spalvingumas Dvispalvis
Puslapių skaičius 256
Pav. originalo kalba Change Your Schedule, Change Your Life
Viršelio tipas Minkštas
Leidykla Alma littera
Vertėjas Nomeda Gudelienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą