Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų

11,79 €
Loading
„KAI ATGIMSTA VILTIS. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų“ – žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje atveriami nevaisingumo užkulisiai.
 
„Kone visos poros, negalinčios susilaukti vaikų, jaučiasi taip, lyg būtų už borto. Visi kiti juda pirmyn, o jie tūpčioja vietoje. Tarsi egzistuotų uždaras tėvų klubas, į kurį niekaip negali patekti... Skaitytojams, esantiems laukimo kelyje, norėčiau pasakyti – vos viena kita situacija yra neišsprendžiama. Visais kitais atvejais poros randa būdą tapti tėvais“, – ramina psichologė Romena Kačinienė, kasdien dirbanti su nevaisingomis poromis.
 
Ši knyga paremta jaudinančiomis lietuvių porų istorijomis ir gydytojų patarimais, kaip spręsti nevaisingumo problemas. Atviri pasakojimai, pokalbiai su specialistais įkvepia ir teikia vilties išgirdus diagnozę „nevaisingumas“.
 
Nėra vieno bendro recepto, tinkančio visoms nevaisingoms moterims ir vyrams, nes kiekvienas jų turi savo istoriją. Tačiau tikimės, kad versdami knygos puslapius rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus.
 
Leidinys naudingas ne tik poroms, kurioms nepavyksta susilaukti atžalų, bet ir būsimiems tėvams, atsakingai ir sąmoningai žiūrintiems į vaiko pradėjimą.
 
Knygą rekomenduoja Vaisingumo asociacija ir savaitraštis „Ji“.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094100765
ISBN kodas 9786094100765
SKU 000000000002169811
Leidimo metai 2016-12-19
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 216
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21x14x1,9
Leidykla Žurnalų Leidybos Grupė, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą