Jūsų krepšelis 0

Kaip išsaugoti jaunesnę odą: revoliucingas skaisčios odos išsaugojimo metodas - Harold Lancer

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Kaip išsaugoti jaunesnę odą: revoliucingas skaisčios odos išsaugojimo metodas

Harold Lancer

Kaina: 10,99

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Milda Dyke
360 p., minkštas virš.
21x14x3 cm
Leidykla: SOFOKLIS, 2015
ISBN 9786094441530
Prekės kodas 9786094441530

Haroldas Lanceris – daktaras, Amerikos dermatologų akademijos narys, ekspertas, turintis dermatologo kvalifikaciją. Jo pacientų sąrašas kuo ilgiausias – trisdešimt trys tūkstančiai iš viso pasaulio, skirtingų tautybių ir socialinių sluoksnių atstovų grupė. Jis rūpinasi daugelio įžymybių oda, bet jų privatumo neatskleidžia. Tačiau, nepaisydamos to, keletas žvaigždžių žiniasklaidoje išsakė pagyrimų jo sukurtajam odos priežiūros režimui bei odos priežiūros produktams – Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Victoria Beckham.


Lancerio programa ir praktika paremtos įsitikinimu, kad vienintelis paveikus būdas turėti gražią odą yra ją atgaivinti, o ne keisti. Lancerio metodas remiasi natūraliomis odos galiomis pačiai išgyti. Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad daugelis jau ir užmiršo, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra. Knygoje pateikiama trijų pakopų programa kaip tik ir skirta jaunatviškam jūsų spindėjimui išsaugoti arba senėjimo požymiams sparčiai ir neskausmingai naikinti. Ši programa ne tik padės kovoti su senėjimu, bet ir gelbės nuo inkštirų, rožinės, suintensyvėjusios pigmentacijos ir kone kiekvienos kitos odos bėdos. Jūs pagerinsite odos spalvą, elastingumą ir tvirtumą, ir tai padaryti galėsite namie, neskirdami tam nė dešimties minučių per dieną.


Taip pat išmoksite nepasiklysti klaidingos informacijos ir prieštaringų nuomonių labirinte, atsirinkti tikrai veikiančius produktus, įveikti celiulitą, randus, apgamus, retėjančius plaukus ar lūžinėjančius nagus. Šias ir kitas negandas vadovaudamiesi dr. Lancerio metodais ir patarimais įveiksite nagaišdami laiko.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: