Kaip įsimylėti gyvenimą

15,29 €
Loading

Kiekviena mums suteikta akimirka yra neįkainojama. Vienos išnyksta vos blykstelėjusios, o kitos, regis, tęsiasi amžinybę. Tačiau kiekvienoje slypi neišmatuojamos galimybės: vos per akimirką tu gali visiškai pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, išgelbėti kam nors gyvybę arba įsimylėti. 

Ji turi tik dvi savaites. Tik dvi savaites, kad jis vėl įsimylėtų... gyvenimą.

Kristina – prisiekusi savigalbos knygų gerbėja. Jauna moteris  neabejoja – šitose knygose pateikti patarimai ir tikslios instrukcijos tikrai padės rasti išeitį ištikus bet kokioms negandoms, net pačioms didžiausioms. Todėl vieną žiemos vakarą išvydusi nuo tilto nušokti susiruošusį vyrą Kristina nedvejodama puola jo gelbėti. Jis slysta, ji mėgina sulaikyti, jis nori viską užbaigti, ji ieško tinkamų žodžių ir jį perkalba. Galiausiai jiedu sudaro sandorį – iki Adamo, toks šio vyro vardas, trisdešimt penktojo gimtadienio liko dvi savaitės, ir per tą laiką Kristina pamėgins jį įtikinti, kad gyvenimas vis dar gražus. Kristina nusiperka dar vieną savigalbos knygą ir jiedu su Adamu leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį.

 

Naktinės klajonės po miestą, mielos kasdienybės smulkmenos ir sielos užkaboriai, į kuriuos Adamas iki šiol nėra drįsęs pažvelgti. Bet ar tikrai pagalbos reikia tik jam? Šios dvi savaitės padovanos didelių staigmenų jiems abiem ir pateiks tokį veiksmų planą, kuris pranoks geriausiose savigalbos knygose aprašytus scenarijus.

Cecelia Ahern – tikra žodžio meistrė. Pradėjus skaityti, neįmanoma atsitraukti, vienas įvykis veja kitą, o kiekviename naujame skyrelyje, prasidedančiame žodeliu „kaip“, randi vis naują intriguojančią situaciją ir minčių, kaip suteikti daugiau spalvų savo paties gyvenimui. Šis įkvepiantis romanas geriau už visas savigalbos knygas primena, kaip svarbu pajausti kiekvienos patiriamos akimirkos skonį, ir išmoko tiesiog gyventi ir džiaugtis gyvenimu.

Skaitytoja

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090123959
SKU 000000000001110513
ISBN kodas 9786090123959
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2016-08-05
Puslapių skaičius 320
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba How to Fall in Love
Formatas 23,5x14,3x3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Daiva Daiva Jevdokimova
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą