- 55%
- 55%

Kaip išsaugoti jaunesnę odą: revoliucingas skaisčios odos išsaugojimo metodas

Ypatinga kaina 4,95 €
Įprasta kaina 10,99 €

Haroldas Lanceris – daktaras, Amerikos dermatologų akademijos narys, ekspertas, turintis dermatologo kvalifikaciją. Jo pacientų sąrašas kuo ilgiausias – trisdešimt trys tūkstančiai iš viso pasaulio, skirtingų tautybių ir socialinių sluoksnių atstovų grupė. Jis rūpinasi daugelio įžymybių oda, bet jų privatumo neatskleidžia. Tačiau, nepaisydamos to, keletas žvaigždžių žiniasklaidoje išsakė pagyrimų jo sukurtajam odos priežiūros režimui bei odos priežiūros produktams – Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Victoria Beckham.

Lancerio programa ir praktika paremtos įsitikinimu, kad vienintelis paveikus būdas turėti gražią odą yra ją atgaivinti, o ne keisti. Lancerio metodas remiasi natūraliomis odos galiomis pačiai išgyti. Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad daugelis jau ir užmiršo, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra. Knygoje pateikiama trijų pakopų programa kaip tik ir skirta jaunatviškam jūsų spindėjimui išsaugoti arba senėjimo požymiams sparčiai ir neskausmingai naikinti. Ši programa ne tik padės kovoti su senėjimu, bet ir gelbės nuo inkštirų, rožinės, suintensyvėjusios pigmentacijos ir kone kiekvienos kitos odos bėdos. Jūs pagerinsite odos spalvą, elastingumą ir tvirtumą, ir tai padaryti galėsite namie, neskirdami tam nė dešimties minučių per dieną.

Taip pat išmoksite nepasiklysti klaidingos informacijos ir prieštaringų nuomonių labirinte, atsirinkti tikrai veikiančius produktus, įveikti celiulitą, randus, apgamus, retėjančius plaukus ar lūžinėjančius nagus. Šias ir kitas negandas vadovaudamiesi dr. Lancerio metodais ir patarimais įveiksite nagaišdami laiko.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094441530
EAN kodas 9786094441530
SKU 000000000002162492
Puslapių skaičius 360
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2015-06-01
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21x14x3
Leidykla SOFOKLIS, UAB
Vertėjas Milda Dyke

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą