Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku

13,99 €
Loading


Verslo klasika tapusi „Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku“ knyga tinka visiems, kas susiduria su pardavimais. Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamą turtą ar parduodate nekilnojamą turtą ar investicinius fondus, reklamą ir idėjas – ar ką kitą – ši knyga skirta jums.


Dvidešimt devynerių Frankas Bettgeris buvo viso labo nevykęs draudimo poliusų pardavėjas. Perkopęs ketvirtą dešimtį jis jau turėjo didžiulį namą užmiestyje ir galėjo išeiti į pensiją. Kokios yra verslo paslaptys, kurių dėka Bettgerio gyvenimas iš nesėkmės virto negirdėta sėkme ir anešė jam visoje Amerikoje geriausiai apmokamo verslininko šlovę.


Atsakymą sužinosite, perskaitę „Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku“ knygą. Bettgeris aprašo savo patirtį bei atskleidžia ir kvailiui suprantamus jo atrastus ir ištrobulintus principus. Pasakoja pamokančius anekdotus ir pateikia žingsnis – po – žingsnio nuorodas, kaip išvystyti sėkmingo verslininko stilių, dvasią ir dalykines savybes. Nesvarbu kokiu verslu užsiimate, jūsų veikla bus našesnė ir pelningesnė, o jūs tapsite vertingesnis savo įmonei, jei taikysite Bettgerio įžvalgas tokiais klausimais:


Entuziazmo galia
Kaip nugalėti baimę
Pagrindinins žodis, padėsiantis dvejojantį klientą paversti entuziazmo kupinu pirkėju
Greičiausias būdas įgyti pasitikėjimą
Septynios aukso taisyklės, padėsiančios sudaryti sandorį.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786098145205
EAN kodas 9786098145205
SKU 000000000002167539
Leidimo metai 2016-06-28
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Originalo kalba Anglų
Puslapių skaičius 224
Formatas 22x14x2,3
Leidykla Ramduva UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą