Pegasas
Pegasas

Kaip suš*kti savo gyvenimą arba kaip to išvengti. E.knyga

 • ePubElektroninė knyga
6,18 
Pasirinkite knygos tipą:
Elektroninė knyga
Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

Mus užklumpa krizės, žmonės elgiasi kaip subingalviai, palieka vyrai, vaikai kelia rūpesčių, paaugliai verčia nemiegoti naktimis, gydytojai nustato diagnozes, kurių nenorėtume girdėti... Tačiau tai nereiškia, kad gyvename netinkamai ar skleidžiame blogus virpesius. Paprasčiausiai taip būna! Tačiau jei vis dėlto atrodo, kad esame prasikaltusios, laikas padirbėti su savimi.

Pirmas žingsnis:
PRIPAŽINTI VISUS JAUSMUS IR IŠGYVENIMUS.
Antras žingsnis
PAKEISTI NUSISTOVĖJUSĮ ELGESĮ.
Trečias žingsnis:
PAMILTI SAVE IŠ NAUJO.

Svarbiausios pamokos, kurias reikės išmokti:
Kaip suvaldyti vidinę kritikę
Kaip atleisti sau
Kaip nelyginti savęs su kitais
Kaip nebandyti įtikti, daryti įspūdžio
Kaip atsikratyti perfekcionizmo
Kaip nebijoti savo silpnumo
Kaip susidėlioti vertybes

Logiški, prasmingi ir įžvalgūs patarimai, kaip pradėti gyventi be kaukės. Nuoširdus, atviras ir išmintingas tekstas, kaip nustoti kurti katastrofų scenarijus ir atgauti pasitikėjimą savimi bei gyvenimu.

Andrea Owen – rašytoja, diplomuota ugdomojo konsultavimo trenerė, mokanti sėkmės lydimas moteris atsikratyti perfekcionizmo, noro kontroliuoti, slėptis nuo žmonių ir rinktis drąsos bei pasitikėjimo savimi kelią. Ne vienai ji padėjo suvaldyti vidinę kritikę, suburti apie save mylimus ir mylinčius žmones ir parodyti pasauliui, kas jų gyvenimo šeimininkė.

 „Taigi, sveikos atvykusios, viso pasaulio moterys, kurių širdys įskaudintos, kurioms neramu, kurios bijo. Jūs patekote ten, kur reikia. Jūs tokios pat kaip mes; mylime jus tokias, kokios esate, ir vis dėlto jūs trokštate pokyčių į gera. Tikrai žinau viena: kai moteris ryžtasi keisti savo gyvenimą, kai tampa dėmesinga sau ir savo norams, jos niekas negali sustabdyti. Ir jūs, brangi skaitytoja, esate tokia moteris.

Žaviuosi jūsų ryžtu daugiau sužinoti apie save. Nes pradėjusios geriau save pažinti, įgusite puikiai naudotis naujomis priemonėmis, imsite geriau jaustis ir tapsite nauju žmogumi.

Tapusios kitu žmogumi, geresniu pačiam sau, įkvėpsite kitus. Drugelio efektas gali išjudinti kalnus, o moterys turi galios ne tik pačios keistis, bet ir keisti pasaulį.
Taigi pasiraitokite rankoves, susisekite plaukus į uodegą ir imkimės darbo.“
Andrea Owen

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Andrea Owen
 • Leidykla
  Alma littera
 • Pav. originalo kalba
  How to Stop Feeling Like Sh*t: 14 Habits that Are Holding You Back from Happines
 • SKU
  000000000011002181
 • EAN kodas
  9786090133545
 • ISBN kodas
  9786090133545

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis