Kaip tapti dama 3 dalis

15,29 €
Loading
Painaus ir intriguojančio siužeto istorija tęsiasi toliau. Pagrindinė knygos herojė Marina kartu su kitais knygos veikėjais išgyvena asmeninę dramą – skyrybas. Ji kuria savo gyvenimą iš naujo, nutraukusi ilgai puoselėtus santykius su vyru. Niekada nedingstantis tikėjimas, kad žmogus pats kuria savo likimą, bei pats yra atsakingas už savo pasirinkimus, pagrindinę knygos heroję skatina keistis. O gyvenimo kelyje sutikti žmonės Mariną moko atlaidumo, kantrybės bei pagarbos sau, tačiau ne viskas taip paprasta... Ji supranta, kad šiuo metu pats didžiausias žmogaus turtas yra vidinė ramybė, kurios daugumai trūksta!
Tu esi daugiau nei žmona, mama, meilužė, draugė, puiki darbuotoja, t. t.
Tu esi asmenybė ir kuri savo gerovę taip, kaip nori. Žinau, kad esi verta daug daugiau, nei gali įsivaizduoti, bet viskas priklauso tik nuo tavęs.
Ar tu gerbsi save ir garsiai pasakysi „NE“ tam, kas tau nepriimtina?
Žinau, kad gyvenime reikia sutikti ir pažinti daug vyrų, kol sutinki tokį žmogų, šalia kurio širdis dainuotų ir šoktų iš džiaugsmo. Reikia daug visko pažinti, kad įvertintum, kas tau tinka, patinka, o kas, deja, ne.
Visi mes mokame mylėti, todėl viskam savas laikas, tad gerbk save ir išlauk savo karaliaus! Juk šalia tinkamo vyro moteris pražysta kaip gėlė visomis vaivorykštės spalvomis. Kaip ir vyras šalia tinkamos moters atskleidžia tikrą vyriškumą!

O suvokus, kad meilėje nėra blogų ar gerų žmonių, yra tik tavo arba ne, viskas atrodo daug paprasčiau. Ši istorija – Jums, mielosios. Nuostabioms ir nepakartojamoms kūrėjoms, kurios savo moterišką silpnumą paverčia neregėta stiprybe!

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094750663
ISBN kodas 9786094750663
SKU 000000000002174316
Leidimo metai 2017-10-19
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 232
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22x15x1,5
Leidykla Eglė Zakaraitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą