Karo menas. Sun zi. Seniausios pasaulyje vadovo strategijos paslaptys

9,39 €
Loading

Seniausios pasaulyje vadovo strategijos paslaptys

Karas – taip apgaulės kelias. Todėl jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi. Jei ketini šauktis kažkieno pagalbos, tai nuduok, jog nieko pagalbon kviestis neketini. Nors priešininkas ir yra arti, apsimesk, kad jis toli. O jeigu priešininkas yra toli, tai elkis taip, lyg būtų čia pat. Prisiviliok priešus bandydamas papirkti. Sukelk sumaištį ir sutriuškink juos. Jeigu jiems nieko netrūksta, būk pasirengęs. Jeigu jie stiprūs, pasistenk jų saugotis, Jeigu įpykę, sukelk sąmyšį. Elkis pagarbiai, kad sukeltum jų puikybę.

Karo menas – pati garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją. Ji turėjo milžiniškos įtakos kariavimo istorijai ir šimtmečiais formavo lyderių mąstymą. Nors parašytas 500 metų anksčiau nei Biblija, kinų karvedžio Sun Zi veikalas svarbumu (ir populiarumu) iki šių dienų nenusileidžia humaniškiausiai žmonijos Knygai. Karo meno išmintimi vadovavosi Napoleonas, vokiečių generolai Antrojo pasaulinio karo metais ir netgi amerikiečiai, planuodami operaciją Audra dykumoje.

Šiandien viso pasaulio lyderiai šioje knygoje ieško įkvėpimo ir patarimų, kaip pasiekti tikslą konkurencinėse situacijose. Karo menas organiškai įsiliejęs į šiuolaikinę kultūrą, cituojamas klasikiniame filme Volstritas (1987) ir šiuolaikiniame seriale Sopranai. Šis Sun Zi tekstas – naujas leidimas, papildytas išsamiais paaiškinimais ir komentarais.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094039393
ISBN kodas 9786094039393
SKU 000000000002165452
Leidimo metai 2015-12-01
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 126
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 20x13,5x0,9
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Vertėjas Linas Ruzgys

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą