Jūsų krepšelis 0

Karolinos mėnulis - Nora Roberts

Karolinos mėnulis

Carolina Moon Nora Roberts

Kaina: 16,59

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Vilma Krinevičienė
496 p., aplankas virš.
22x15x4,3 cm
Leidykla: Jotema, 2018
ISBN 9789955137603
Prekės kodas 9789955137603

Populiariausia The New York Times bestselerių autorė Nora Roberts pristato užburiantį pasakojimą apie moterį, kuri, nors daug kentėjo gyvenime, niekada neprarado vilties...

Torė Bodin užaugo Pietų Karolinoje, mažoje varganoje trobelėje, kur gyvenimo mokė geležinis tėvo kumštis ir odinis diržas ir kur negalėjo skleistis jos svajonės bei ypatingi gebėjimai. Bet Torė turėjo Houpę, kuri gyveno didžiuliame name, visai netoliese, ir kurios draugystė leido Torei būti tuo, kuo jai nebuvo leidžiama būti namuose: vaiku.

Po siaubingo Houpės nužudymo, kuris iki šiol likęs neišaiškintas, Torės gyvenimas pradėjo griūti. Visgi dabar, kai ji sugrįžta į savo gimtąjį miestelį ketindama įsikurti čia ir atidaryti stilingą namų dekoro parduotuvę, Torė yra pasiryžusi surasti sielos ramybę ir išsilaisvinti iš ją persekiojančių praeities vizijų. Užmegzdama ryšį su Keidu Laveliu — vyresniuoju Houpės broliu ir jų šeimos turtų paveldėtoju — ji nežino, ar toji juos siejanti skaudi netektis suvienys juos, ar išskirs. Visgi ji linkusi atverti savo širdį, nors truputį, ir pamėginti.

Tačiau gyvenimas taip arti tų liūdnų prisiminimų bus dar sunkesnis ir baugesnis nei Torė galėjo tikėtis. Nes Houpės žudikas taip pat netoliese...

Nora Roberts

Amerikietė rašytoja, daugiau nei dviejų šimtų meilės romanų autorė. Vadinama mėgstamiausia Amerikos rašytoja, Nora Roberts rašo trumpas knygas, nes puikiai žino, kaip moterims gali būti sunku surasti laiko ilgų istorijų skaitymui. Jos knygos, tokios kaip „Kai šoka jo moteris“, „Šešėlių burtai“, „Lemtingas pasirodymas“, yra puikaus, įtraukiančio siužeto, o visą gyvenimą praleidusi tarp vyrų, Nora Roberts puikiai išmano jų mąstyseną ir tai puikiai perteikia savo romanuose, sukeldama didžiulį skaitytojų susižavėjimą. Autorės knygos New York Times bestselerių sąraše praleido daugiau kaip 861 savaitę, yra išverstos daugiau kaip į 35 užsienio kalbas, o iš viso Noros Roberts meilės romanų parduota daugiau kaip 400 milijonų egzempliorių visame pasaulyje, o už savo kūrybą Nora Roberts daugelį kartų buvo apdovanota RITA, Gold Medallion bei Quill apdovanojimais.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Gedimino pr. 16, 1 aukštas, PC Centro pasažas
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
 
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Šakiai
V. Kudirkos g. 35