Jūsų krepšelis 0

Kelias į prasmingą gyvenimą - Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins

Knyga dalyvauja akcijoje

Kelias į prasmingą gyvenimą

How to Practice: the Way to a Meaningful Life Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins

Kaina: 11,49

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke
184 p., kietas virš.
22x15x2 cm
Leidykla: Aukso pieva IĮ, 2014
ISBN 9786098105070
Prekės kodas 9786098105070

Tai įkvepianti Jo Šventenybės Dalai Lamos knyga apie išmintį, meilę, gerumą, asmeninės moralės praktiką. Čia rasite nuorodų, kaip gyventi prasmingą gyvenimą, patirti tikrąjį pasitenkinimą Būtimi. Knyga siūlo ne vieną išmintingą praktinę įžvalgą apie žmogaus dvasią ir giliausius troškimus, siejančius mus visus nematomais ryšiais.

Šioje ypatingoje knygoje Tibeto dvasinis lyderis, Nobelio taikos premijos laureatas, skaitomiausių knygų autorius padės keliauti nušvitimo link, stulbinamai paprastai pateikdamas nesenstančią išmintį ir lengvas kasdienes praktikas, patraukdamas skaitytoją subtiliu humoru bei pozityviu mąstymu.

Jo Šventenybė Dalai Lama

Vienas iš šviesiausių ir iškiliausių šių laikų dvasinių lyderių. Gimęs valstiečių šeimoje, pagal tibetiečių kultinius papročius buvo atrastas vienuolių ir būdamas vos penkerių buvo vainikuotas aukščiausiu tibetiečių religijos vienuoliu, o būdamas penkiolikos – Tibeto valdovu. Intensyvaus lavinimosi dėka įgijo aukščiausio laipsnio diplomą vienuolių Seros universitete, o pripažintas tibetiečių šventuoju mesiju įgijo pasaulinį autoritetą budizme. Po 1951 m., kai Kinija okupavo Tibetą, pasitraukė į Indiją ir aktyviai kovoja už Tibeto nepriklausomybę, o už savo pasiekimus ir nenutrūkstamą darbą taikos labui 1989m. buvo apdovanotas Nobelio taikos premija.
Jo Šventenybė Dalai Lama aktyviai keliauja po vakarų šalis skaitydamas paskaitas filosofijos, religinėmis, kultūrinėmis, politinėmis temomis, šių kelionių metu jau tris kartus lankėsi Lietuvoje. Jo Šventenybė Dalai Lama tibetiečių kalba yra parašęs daugiau kaip 20 budizmo filosofijos, religijos ir praktikos knygų, o Vakaruose populiarios jo knygos „Apie proto, dvasios ir minčių galią“, „Išmintis kiekvienai dienai“, „Visata vienoje dalelėje“, „Kelias į prasmingą gyvenimą“, „Meilė ir gerumas“, „Nerimastingas pasaulis“, „Atjauta ir laimė“, „Rytų ir vakarų išmintis. Emocinis sąmoningumas. Pusiausvyros psichologija“, „Kelias į nušvitimą“, kuriose Jo Šventenybė Dalai Lama moko pozityviai mąstyti, derinti dvasines praktikas ir priešiškas situacijas keisti į dvasiškai tobulėti palankias sąlygas.

Jeffrey Hopkins

Jeffrey Hopkinsas dešimt metų dirbo Dalai Lamos vertėju. Budistų mokytojas ir daugiau nei trisdešimt penkių knygų autorius yra Tibeto ir budizmo studijų profesorius emeritas Virdžinijos universitete.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: