Kelionė per vėžį

8,99 €

Revoliucinis vėžio gydymo modelis, paremtas tuo, ką geriausia gali pasiūlyti Rytų ir Vakarų medicinos, kūno ir proto, širdies ir technologijų, mokslo ir dvasios pažinimas! 

Kelionė per vėžį yra geriausias iki šiol išleistas vadovas vėžiu sergantiems žmonėms, jų šeimoms ir artimiesiems. Diplomuotas onkologas, turintis daugiau kaip dešimt metų gydytojo, lektoriaus, vadovo ir tūkstančių pacientų draugo patirtį, gydytojas Jeremy Geffenas įsitikinęs, kad vėžys pakerta ligonių ir jų šeimų narių protus, širdis ir dvasią taip pat stipriai – jei ne stipriau, – kaip ir kūną. Vakarų medicina neretai ignoruoja šį faktą, nes agresyviai ieško būdų diagnozuoti ir gydyti vėžiui. Pernelyg dažnai medikai sutelkia dėmesį į ligos fizinę išraišką, pamiršdami žmogų, kuris ja susirgo. 

Autorius pristato Geffeno vėžio gydymo centre Floridoje taikomą septynių pakopų programą, kuri apima visus vėžiu sergančio žmogaus aspektus: fizinį, protinį, emocinį ir dvasinį. 

Kelionė per vėžį padės: 

  • Suprasti visus ligos diagnozės, stadijos ir gydymo aspektus.
  • Pasirinkti efektyviausias, saugiausias ir patikimiausias papildomas terapijas.
  • Įvertinti ir pritaikyti alternatyviuosius gydymo būdus.
  • Atrasti naujas fizinės, protinės, emocinės ir dvasinės būties galimybes. 

Medicinos gydytojas Jeremy Geffenas yra diplomuotas onkologas, su pagyrimu baigęs Kolumbijos universitetą, Niujorko universiteto Medicinos mokyklą ir rezidentūros praktiką atlikęs Kalifornijos universiteto San Diego bei San Fransisko medicinos centruose. Jis yra integraliosios medicinos ir onkologijos pionierius, Geffen Visions International, INC. įkūrėjas, talentingas rašytojas, lektorius ir seminarų vadovas, dažnai kviečiamas į konferencijas ir kaip ekspertas liudijęs prieš Jungtinių Valstijų kongresą dėl integraliosios medicinos ir onkologijos. Be Vakarų medicinos žinių, gyd. Geffenas jau tris dešimtmečius keliauja ir tyrinėja didžiąsias pasaulio dvasines ir gydymo tradicijas, tarp jų Ajurvedą, Tibeto mediciną, jogą, meditaciją ir kt., ir pritaiko jų patirtį įveikiant dažniausią XXI amžiaus ligą – vėžį. 

Vadinamas „ateities onkologu“, gyd. Geffenas 1994 m. įkūrė Geffeno vėžio centrą ir Tyrimų institutą Viro Biče, Floridoje, kuriam vadovavo iki 2003 m. Centras garsėjo novatoriška septynių pakopų gydymo programa, kuri aprėpia pačius naujausius vėžio diagnozavimo ir gydymo metodus ir platų spektrą papildomų terapijų, skirtų skatinti gijimą giliausiuose kūno, proto, širdies ir dvasios lygmenyse. J. Geffenas praktikavo onkologiją ir hematologiją 11 metų, vėliau atsidėjo vien darbui GVI. Kaip praktikuojantis gydytojas ir patarėjas, jis padėjo tūkstančiams vėžio diagnozę išgirdusių pacientų ir jų šeimų narių.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094033827
EAN kodas 9786094033827
SKU 000000000002145510
Puslapių skaičius 400
Viršelio tipas Minkštas
Pav. originalo kalba The Journey through cancer
Leidimo metai 2012-08-01
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21,4x14,5x3,1
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Vertėjas Andrius Rondomanskis, Virginija Šileikienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą