Kerai

6,59 €

New York Times bestseleris Nr.1. Tai nepaprasta magijos ir intrigų, romantikos ir pavojų kupina istorija, kuri pakeis viską,  ką lig šiol žinojote apie fėjas.

- Negaliu imti ir išrėžti savo ketinimų. Negaliu tavęs „pagrobti“. Turiu laukti ir tikėtis, kad vieną dieną tu paprašysi pati.
- O jei ne? – vos girdimai sušnabždėjo Lorelė.
- Spėju, kad tada man teks laukti amžinai.

Sudie vampyrai – sveikos, sparnuotosios būtybės! Jūsų rankose – naujausias literatūros fenomenas, kurį skaito ir giria pati Stephenie Meyer. Milijonai gerbėjų  nekantriai laukia  ir knygų Sparnai bei Kerai ekranizacijos (trečioji dalis Apžavai pasaulio knygynuose pasirodys 2011 m. viduryje), kurią ruošia Disney studija, Lorelės vaidmeniui pasikvietusi Miley Cyrus.
Kerai – tai Aprilynne Pike antrasis serijos apie fėjas romanas, kuriame tęsiama nepaprasta magijos ir intrigų, romantikos ir pavojų kupina istorija. Kaip ir pirmojoje dalyje Sparnai, pasakojama apie jauną fėją Lorelę, kuri buvo įdukrinta ir užauginta žmonių. Lorelė gauna kvietimą mokytis Avalono fėjų mokykloje. Ten vėl įsižiebia romantiška intriga: ji myli žemišką savo vaikiną Deividą, bet negali atsispirti ją mylinčio fėjų sargybinio Tamenio kerams...

Daugiau informacijos
Prekės kodas 000000000002112346
ISBN kodas 9786094031687
EAN kodas 9786094031687
Puslapių skaičius 496
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Originalo kalba Anglų
Formatas 21,9x15x4,1
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą