KEY TO ENGLISH 6. Anglų kalbos vadovėlis VI klasei. Antroji knyga (ŠOK)

13,99 €
Loading

Vadovėlis KEY TO ENGLISH 6 skiriamas penktiesiems anglų kalbos mokymosi metams.
Tai europietiškus standartus atitinkantis vadovėlių serijos ,,Šok“ anglų kalbos vadovėlis, sistemingai derantis su kitų mokomųjų dalykų vadovėliais.
Naujovė – vadovėlio integracija su Europos kalbų aplanku (EKA), kurio naudojimas padeda sekti ir analizuoti mokymosi procesą, mokyti mokytis, turtinti tarpkultūrinę patirtį. Iš aplanko tėvai ir mokytojai gali sužinoti apie mokinio pasiekimus.
Anglų kalbos mokoma ne tik remiantis klausymo ir skaitymo tekstais, bet ir žaidybinėmis, gyvenimiškomis kalbinėmis situacijomis, pateikiamomis kiekvienoje pamokoje.
Mokytojo knyga siekiama padėti mokytojui giliau suvokti mokomojo dalyko turinį, tikslus, uždavinius ir naujoves. Joje atkreipiamas dėmesys į galimus dalykinius ir psichologinius, pedagoginius keblumus, teikiama reikiamų papildomų žinių, padedama rasti integracinių ryšių. Mokytojo knyga parengta kaip įvairių dalių ir priedų aplankas (segtuvo principas).
Penktųjų anglų kalbos mokymosi metų pabaigoje, išėję „Key to English 6“ kursą, mokiniai pasiekia Bendrosiose programose nurodytą pirmosios užsienio kalbos įvadinės pakopos lygį, kita pakopa – kalbos mokėjimo A2 lygis (Bendrieji Europos kalbų metmenys: mokymasis, mokymas, vertinimas).
Vadovėlio komplektą sudaro:
● Vadovėlis. Student’s Book. 1-oji, 2-oji knyga
● Pratybų sąsiuvinis su žodynu. Activity Book & Vocabulary
● Mokytojo knyga. Teacher’s Book
● Kompaktinė plokštelė
● Testai. Tests  

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430052690
EAN kodas 9785430052690
SKU 000000000001108522
Puslapių skaičius 136
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2009-01-01
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 19,5x26x0,6
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą