Akademinė literatūra

Filtruoti Prekes

2 prekės

Nustatyti mažėjimo tvarka
 1. Religijos. Pegaso kolekcija
  - 15%
  - 15%
  8,49 €
  Registruokitės ir sutaupykite 1,50 € (15%)
  9,99 €
 2. Politika. Pegaso kolekcija
  - 15%
  - 15%
  8,49 €
  Registruokitės ir sutaupykite 1,50 € (15%)
  9,99 €

Viena iš lietuvių tautosakos patarlių sako, kad „žmogus be mokslo kaip namai be langų“. Galime tam tikrai pritarti. Mokslas – tai tikrų tikriausia šviesa ir be jo toli „nevažiuosi“. Savo turimas žinias vienoje ar kitoje srityje ne tik reikia nuolat atnaujinti, bet ir įgyti vis naujų. Šiuolaikiniame pasaulyje viskas taip sparčiai tobulėja, plečiasi, auga, kad atsilikti nevalia. Kad ir kas tai bebūtų iš mokslo srities: istorija, filosofija, religija ar religijotyra, sociologija, psichologija, politika ir tarptautiniai santykiai, ekonomika, finansai ir vadyba, teisė, medicina, mokslo pažinimas ar žemėlapiai. Mokslo literatūra apima tikrai daug ir tai dar ne pabaiga. Nuolat atsiranda vis naujų mokslo krypčių, atitinkamai ir joms skirtos literatūros.


Mokslo literatūra yra skirta visiems, norintiems gilinti jau turimas žinias vienoje ar kitoje srityje, taip pat siekiant sužinoti daugiau apie tam tikrą mokslo šaką, jos niuansus. Mokslo knygos, susijusios su istorija, filosofija, religija ar religijotyra, sociologija, psichologija, politika ir tarptautiniais santykiais, ekonomika, finansais ir vadyba, teise, medicina, mokslo pažinimu, žemėlapiais – gali pagelbėti rašant straipsnį, esė ar mokslinį darbą. Tad ši literatūra bus įdomi bei naudinga tiek studentams, tiek ir senjorams.

 • Renkantis šios skilties knygas, atkreipkite dėmesį į labai patogiai suskirstytas kategorijas. Pagal jas ir ieškokite reikiamos literatūros.
 • Norėdami atrasti konkrečią mokslo srities knygą – suveskite jos pavadinimą arba autorių į paieškos langelį ir ieškokite.
 • Pagal tai, kas skaitys knygą, galite ieškoti tam tikros mokslo krypties leidinio. Yra akademinės literatūros, kuri parašyta ne taip sudėtingai, lengvai suprantama kalba, tad gali patikti ne tik suaugusiems, bet ir smalsiam jaunimui.
 • Jeigu turite pažįstamų arba matote, kad vaikai domisi tam tikra sritimi, artimiausios šventės proga padovanokite jiems pačią naujausią būtent jį dominančios kategorijos knygą. Taip tik dar labiau sužadinsite jo norą domėtis tam tikra sritimi bei praplėsite žinias apie geografiją - žemėlapiais, negirdėtais istorijos faktais, galbūt naujienomis iš medicinos srities ar apie naujus politikos ir tarptautinių santykių vėjus šiuolaikinėje padangėje.
 • Mokslo literatūros leidiniai gali  būti išleisti tiek lietuvių, tiek ir anglų kalba. Tad bus naudinga ir gilinti užsienio kalbą skaitant akademinę literatūrą.

Pegasas.lt elektroninis knygynas nuolat pasipildo naujomis knygomis, kurias leidėjai parašo ir leidyklos išleidžia. Tad būkite visada pirmi, norėdami sužinoti, ką naujo siūlo šiuolaikinė mokslo literatūra. Senoliai sakydavo, kad „svetimas mokslas proto neprideda“, tad rūpinkitės savo pačių mokslinėmis žiniomis ir skaitykite pegasas.lt naujausias knygas, kurios čia parduodamos priimtinomis kainomis, o laikas nuo laiko joms yra taikomos ir nuolaidos. Apsilankykite čia ir po kurio laiko, gal rasite knygų naujienų ar senesnes knygas įsigysite pigiau.