Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-3 iš 3
Filtras
Pegasas / Knygos / Grožinė literatūra / Dramos / Stiprių moterų istorijos

Stiprių moterų istorijos (3)

Rodoma 1-3 iš 3
Filtras
-20%Klubo nariams
Cathleen Miller,Waris Dirie
7,67 €
Pegaso klube sutaupykite 1,92 €
9,59 €
-44%Klubo nariams
Isabel Allende
9,99 €
Pegaso klube sutaupykite 8,00 €
17,99 €
(2)
-25%Klubo nariams
Margaret Atwood
11,99 €
Pegaso klube sutaupykite 4,00 €
15,99 €
Filtras

Kartais taip norisi patogiai įsitaisyti ir perskaityti gerą, stiprią knygą. Tokią, kuri motyvuotų be pamokymų ir taisyklių. Tokią, kuri įkvėptų drąsai ir ryžtui. Tokią, kuri būtų ne tik įdomi, bet ir naudinga. Ypatingos istorijos, drąsa, ryžtas, unikali patirtis ir savo tikslų siekimas, tai – stiprių moterų istorijos. Tokias istorijas norisi skaityti vėl ir vėl, tai tarsi motyvacijos, drąsos, įkvėpimo ir palaikymo šaltinis. Užtenka vienos, bet geros knygos, kad gautumėme daug naudingų dalykų ir pasisemtumėme stiprybės. Šeimos sagos, stiprių moterų istorijos, tikros gyvenimiškos istorijos – ką rinktumėtės Jūs?

 

Ką rekomenduojame perskaityti?

Jeigu norite itin geros istorijos, rekomenduojame perskaityti Waris Dirie, Cathleen Miller knygą  „Dykumų gėlė“. Tikrais faktais paremta knyga, itin jautri ir sukrečianti. Apie žiaurias tradicijas, papročius ir moterų lemtį Afrikos kraštuose, apie mergaičių lytinių organų žalojimą, vykstantį daugelyje Afrikos genčių, apie modelio karjeros džiaugsmus ir vargus... ir dar daug visko vienoje knygoje. Autorė pabėgo iš šio krašto, ir sėkmingai gyvena toliau, tačiau dalinasi savo istorija, kad pasaulis sužinotų apie tai, kas net ir šiais laikais vyksta jos gimtajame krašte. Tai knyga, kurią skaitant apima daugybė įvairiausių jausmų: baimės, panikos, pasibjaurėjimo, pykčio, o galvoje kyla vis daugiau klausimų. Itin geras pasirinkimas, norint gauti ne tik geros skaitymo patirties, bet ir naujų žinių, istorijos ir tikrų faktų.

Stiprių moterų istorijos puikiai tiks tiems, kas nebijo skaityti apie daug sunkumų patyrusius žmones, kurie tapo stiprūs būtent dėl išbandymų. Niekas negimė stiprus, šią savybę ugdo ne tik fiziniai pratimai, bet ir sunkūs gyvenimiški išbandymai, praradimai.

 

Kodėl verta įsigyti knygą Pegasas el. knygyne?

Norite rinktis iš daugybės geriausių prekių bei apsipirkti lengvai, patogiai ir neišeinant iš namų? Tuomet elektroninis knygynas Pegasas – tai, ko Jums reikia. Čia platus ne tik literatūros, bet ir prekių mokyklai, biurui pasirinkimas. Daugybė skirtingų dovanų idėjų, žaidimų ir itin lengvas prekių užsakymas. Jums tereikia pasirinkti, ką pirksite, o visa kita – mūsų rūpestis. Greitai ir saugiai pristatysime prekes tiesiai į namus ar kitą Jums patogią vietą. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!