Ko laukti, kai laukiesi

15,20 €
Loading

Perkamiausias nėščiosios vadovas pasaulyje 

Papildytas naujausia informacija 

Nėštumo gidas, autoritetingai atsakantis į visus būsimų motinų ir tėvų klausimus  nuo kūdikio planavimo iki  laikotarpio po gimdymo. Kassavaitinis žvilgsnis į Jūsų mažylio augimą, išsamūs  skyriai apie gyvenimo būdą laukiantis, planuojant atžalas, nešiojant dvynius ir visa kita, kas gali rūpėti šiame gyvenimo etape. 

Parduota daugiau kaip 17 milijonų egzempliorių visame pasaulyje 

Ar galiu dažytis plaukus? Laukiuosi tik antrą mėnesį, o pilvas matyti – kodėl?  Ar galiu toliau sportuoti kaip anksčiau? Kaip suprasti, ar tikrai jaučiu kūdikio judesius? Kodėl mano pilvas keičia spalvą? Ar saugu mylėtis nėštumo metu? Ar kada nors būsiu tokia, kaip anksčiau?   

Tai tik keletas klausimų, su kuriais susiduria besilaukiančios moterys. Kartais jie atrodo pernelyg keisti, kad drįstum paklausti mamos ar gydytojo, nors pačiai atrodo labai svarbūs. Be to, internete informacijos tiek daug ir tokios skirtingos, jog sunku atskirti argumentuotą atsakymą nuo prietarų. Ši knyga, pasaulyje vadinama „nėščiosios biblija“, atsako į visus galimus klausimus apie vaikelio vystymąsi kas savaitę, kūno pokyčius nėštumo metu, galimas komplikacijas, dietą laukiantis, gyvenimo būdo permainas, gimdymo eigą ir  laikotarpį po gimdymo. Atsakoma autoritetingai, remiantis naujausia medicinine informacija, paprastai, kaip atsakytų draugė, ir patogiai, kaip Google paieška. 

Heidi Murkoff nėščiosios vadovas Ko laukti, kai laukiesi jau tapo fenomenu negrožinės literatūros pasaulyje. Per 93 % amerikiečių moterų skaitė šią knygą laukdamosi, ją rekomenduoja beveik kiekvienas šeimos gydytojas (ir Lietuvoje!). 1984 m. atsiradusi iš nevilties, kad nėra suprantamai ir paprastai pateiktos informacijos, knyga liko tokia pat gera draugė ir patarėja iki šių dienų, nes yra nuolat tobulinama, pildoma tuo, kas aktualu kiekvienai pirmą ar nebe pirmą kartą besilaukiančiai moteriai.   

Geriausia nėštumo biblija – dar geresnė! 

Viena iš įtakingiausių pasaulio autorių vadinama H. Murkoff ketvirtą kartą prisėdusi  prie savo knygos pritaikė ją naujai būsimų mamyčių ir tėvelių kartai. 

1. Daugiau dėmesio laikotarpiui prieš pastojimą.

2. Praplėstas skyrius toms, kurios nėštumą derina su darbu.

3. Atsakoma į klausimus, kaip puoselėti grožį laukiantis.

4. Įtraukta naujausia informacija apie alternatyviąją mediciną     nuo akupresūros  ir akupunktūros iki refleksologijos     gimdymo skausmui mažinti.

5. Papildytas skyrius apie intymumą ir seksą nėštumo       laikotarpiu.

6. Nauja informacija apie daugiavaisius nėštumus, kurių vis      gausėja.

7. Skyrius būsimiems tėčiams.

8. Patarimai dėl tinkamos dietos nėštumo metu.

9. Naujausia informacija apie gimdymo galimybes ir madas.

10. Šiuolaikiškai ir praktiškai pateikta informacija.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094035340
ISBN kodas 9786094035340
SKU 000000000002152205
Leidimo metai 2013-08-10
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 608
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba WHAT TO EXPECT WHEN YOU`RE EXPECTING
Formatas 24x18x3,5
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Vertėjas Giedrė Tartėnienė, Greta Margevičienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą