Jūsų krepšelis 0

Kodėl prancūzės nestorėja. Receptai - Mireille Guiliano

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Kodėl prancūzės nestorėja. Receptai

The French Women don‘t get Fat Cookbook Mireille Guiliano

Kaina: 11,19

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Rūta Razmaitė
296 p., minkštas virš.
21,3x14,3x2,1 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090121603
Prekės kodas 9786090121603

Bestseleryje „Kodėl prancūzės nestorėja“ Mireille Guiliano atskleidė paslaptį, kaip prancūzėms pavyksta mėgautis maistu ir nestorėti. Pirmoje autorės receptų knygoje „Kodėl prancūzės nestorėja. Receptai“ – dar daugiau jos atrastų gudrybių ir net 150 puikių patiekalų receptų, kurie padės išlaikyti dailią figūrą neatsisakant mėgstamo maisto.

Mireille’s Guiliano kruopščiai atrinkti receptai atspindi jos gyvenimo filosofiją – maistas privalo būti gardus, sveikas, paprastai paruošiamas, iš šviežių produktų ir teikiantis didžiulį valgymo malonumą.

Receptai knygoje suskirstyti į tris pagrindinius dienos valgius – pusryčius, pietus ir vakarienę. Valgyti su malonumu yra ne mažiau svarbu, nei valgyti sveikai, todėl autorė neužmiršta ir desertų bei šokolado (nė viena tikra prancūzė be jų neapsieina!). Knygoje taip pat gausu patarimų, kaip paploninti taliją (čia labai pagelbės stebuklingas Mireille’s mylimos tetos Bertos pusryčių receptas), susidaryti valgiaraštį, pasirinkti vyną ir vakarienę su draugais paversti tikra švente.

Gyvenkime, valgykime ir atrodykime kaip tikros prancūzės!

www.mireilleguiliano.com

http://frenchwomendontgetfat.com

Mireille Guiliano

Rašytoja, pripažinta „Prancūzijos ir jos meno gyventi ambasadore“, tarptautinio bestselerio „Kodėl prancūzės nestorėja. Valgymo malonumo paslaptys“ autorė. Buvusi kompanijos „Champagne Veuve Clicquot“ viešųjų ryšių atstovė ir Clicquot korporacijos generalinė direktorė, dabar Mireille Guiliano yra atsidavusi rašymui, o USA Today ją įvardija kaip „prancūzių išminties aukščiausiąją žynę“. Gimusi ir užaugusi tarp virėjų ir virtuvės šefų Prancūzijos provincijoje, dabar Mireille Guliano gyvena JAV, Mahatane, su savo vyru ir sako, kad pusryčiai, pietūs ir vakarienė yra jos mėgstamiausias laiko praleidimo būdas.
Savo knygose „Kodėl prancūzės nestorėja. Valgymo malonumo paslaptys“, „Kodėl prancūzės nestorėja. Receptai“, „Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai“ ir „Prancūzės gražios visada. Grožis, stilius ir gyvenimo džiaugsmas visais gyvenimo tarpsniais“ Mireille Guiliano atskleidžia prancūzių grožio, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo paslaptis.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
 
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: