Kodėl Japonai nestorėja? Sveika gyvensena pagal niši sistemą. Ateities medicinos siekis - ne išgydyti, o padėti nesusirgti!

11,69 €

Ateities medicinos siekis – ne išgydyti, o padėti nesusirgti!

Viskas, kuo maitiname savo organizmą, yra arba maistas, arba nuodas. Rinkitės atsakingai.

Mes valgome, kad gautume energijos ir palaikytume savo gyvybę. Žodžiu „mityba“ Niši sveikatos sistema vadina keturias elementarias sudedamąsias dalis, be kurių negali egzistuoti žmogus. Tai yra maistas, vanduo, šviesa ir oras. Japonų mokslininko Niši sveikatos sistema sukurta remiantis kruopščiu ir sunkiu moksliniu darbu, pasauline visos žmonijos patirtimi nuo ajurvedos (ajus – „gyvenimas“, veda – „žinojimas“) iki mūsų dienų pasiekimų. Ji tenkina svarbiausią kiekvieno žmogaus poreikį – būti sveikam! – nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, tikėjimo, odos spalvos, socialinės padėties ar religijos. Sistema pagelbės kiekvienam, gyvenančiam pagal jos taisykles, kurios pagrįstos Gyvenimo, Gamtos ir Sveikatos Dėsniais. Mums tereikia pasitelkti darbštumą, valią, tikėjimą – ir būsime liekni bei jaunatviški kaip japonai.

Natūralus gamtinis maistas – vienintelė sveikatos teikianti galia, pajėgi atkurti ir gydyti, kovoti su neorganinių druskų dariniais, akmenimis, nykščio kaulinių išaugų susidarymu, druskų nuosėdomis sąnariuose bei stubure, be to, užkertanti kelią daugybei kitų susirgimų: artrozei, artritui, išemijai, aterosklerozei, impotencijai ir t. t. Štai kodėl natūraliu maistu – šviežiais vaisiais, daržovėmis, sėklomis, uogomis, riešutais, žalumynais – besimaitinantis žmogus gyvybinių jėgų gauna iš pačios gamtos rankų. Augalinių produktų ląstelėse sukaupta šviesa ir oras įlieja į žmogaus organizmą gyvybės, jį atnaujina, maitina, išvalo sveikas ląsteles, o tokiam maistui virškinti nereikia jokių ypatingų organizmo energijos sąnaudų.

Sužinokite:

Kaip užtikrinti geriausią ląstelių membranų pralaidumą

Kaip užtikrinti visavertį kvėpavimą

Kaip užtikrinti organizme kovojančių jėgų pusiausvyrą

Kaip užtikrinti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą

Kaip užtikrinti išorinės ir vidinės nervų sistemos darbo koordinaciją

Japonų patarlė skelbia: „Neduok man žuvies, verčiau išmokyk ją pagauti.“ Iš gydytojo jūs norite gauti žuvį – siekiate numalšinti savo skausmą. Gydytojas maitina jus ta žuvimi. Tik po kurio laiko „badas“ sugrįžta, ir jūs vėl turite eiti žuvies. Niši sveikatos sistema moko, kaip pačiam pasigauti žuvį. Ji ne gydo, o nurodo, kaip nesirgti. Kai šešios sveikatos taisyklės, kontrastinės vandens bei oro procedūros, taisyklinga mityba, konstruktyvi mąstysena taps žmonių įpročiu ir bus perduodama iš kartos į kartą, žmonija taps kitokia – stipri, sveika, graži, išsivysčiusi, o svarbiausia vertybė Žemėje bus gyvybė ir visa, kas su ja susiję. - M. Gogulan

Visavertės mitybos taisyklės pagal Niši sveikatos sistemą: 1. Kasdien išgerkite po 2,5–3 litrus gėlo geros kokybės vandens.2. Valgykite daugiausia natūralius produktus: vaisius, riešutus, daržoves, žalumynus, saulėgrąžas – jie turi sudaryti apie 75 % jūsų kasdienio raciono. 3. Jei negalite atsisakyti virto maisto, derinkite jį su žaliomis daržovėmis, bet taip, kad žalių produktų būtų 3 kartus daugiau nei virtų.4. Uoliai sukramtykite bet kokį maistą, gerai suvilgydami jį seilėmis. Atminkite: gerai sukramtytas – pusiau suvirškintas. 5. Valgykite tik tada, kai esate alkani. Jei nejaučiate alkio, verčiau praleiskite valgį ir išgerkite vandens. Vanduo – tai maistas.6. Savo organizmo sistemoms kas savaitę suteikite 24–36 valandų poilsį. Prieš badavimą būtinai išsivalykite žarnyną. 7. Nevalgykite iki vidurdienio, vėliausiai valgykite 18:00, lai pusryčiai būna vėlyvi, o vakarienė ankstyva.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094038969
EAN kodas 9786094038969
SKU 000000000002165451
Puslapių skaičius 304
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2015-12-01
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 21,5x14,5x2,4
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Vertėjas Irmina Domeikienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą