Pegasas
Pegasas

Konstruktorius LEGO® City Kaskadininkų komanda

 • -20%Nuolaida
8,39 
Registruokitės ir sutaupykite 2,10  (-20%)
10,49 

Apie prekę

Vaikai gali surengti įspūdingus pasirodymus su LEGO® City Kaskadininkų komandos (60255) konstravimo rinkiniu! Rinkinyje yra šaunus keturratis ir motociklas, 2 kaskadininkų minifigūrėlės su šalmais ir pakilimo rampa su liepsnomis. Žaislas turi viską, ko vaikams reikia savarankiškam žaidimui vaidmenimis, kuris paliktų žiūrovus be žado! Konstravimo žaislas su pranašumais! Su šiuo žaisliniu žaidimo rinkiniu gausite paprastas statybos instrukcijas ir Instructions PLUS! Tai nemokamos programėlės LEGO Life interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie padeda pradedantiesiems LEGO konstruktoriams tapti konstravimo meistrais.

Šaunūs žaislai vaikams. LEGO® City skirtas ratams! O su Turbo Wheels rinkiniais vaikai galės išpūsti savo vidinę turbiną su puikiu pasirinkimu itin greitų ir superšaunių konstravimo žaislų su ratais! Šie rinkiniai su smagiais personažais įkvepia žaidimui, kuriame vaikai gali atkurti tikrą gyvenimą atspindinčius scenarijus.

Šis Kaskadininkų komandos žaislas yra idealus įvadas į intriguojantį „LEGO® City“ pasaulį. Jis puikiai tinka vaikams, mėgstantiems veiksmo žaislus, ir pritaikytas įkvėpti nevaržomą, savarankišką žaidimą vaidmenimis pagal tikroviškus scenarijus.

Kas yra dėžutėje? Šaunus žaislinis keturratis ir motociklas, 2 kaskadininkų minifigūrėlės su šalmais ir pakilimo rampa su liepsnomis. Viskas, ko vaikams reikia veiksmo kupinam, savarankiškam žaidimui.

Vaikai gali derinti šio rinkinio personažus ir transporto priemones su kitais LEGO® žaidimo rinkiniais ir kurti arba demonstruoti savo unikalius kūrinius.

 • Šis „LEGO® City“ Kaskadininkų komandos (60255) žaidimo rinkinys idealiai tinka vaikams nuo 5 metų amžiaus. Jis taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos dienos dovana vaikams, kurie mėgsta žaidimą vaidmenimis, transporto priemonių modelius ir veiksmo žaislus.
 • Sukonstruotas keturratis yra 4 cm aukščio, 5 cm ilgio ir 4 cm pločio, o žaislinis motociklas yra 3 cm aukščio, 6cm ilgio 2 cm pločio.
 • Nereikia baterijų – šis kaskadininkų komandos konstravimo žaislas varomas vaikų vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto!
 • Šis žaislinis žaidimo rinkinys turi spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą, padedantį pradedantiesiems konstruktoriams tapti konstravimo meistrais! Jos pasiekiamos nemokamai programėlėje „LEGO® Life“ išmaniesiems įrenginiams.
 • Su „LEGO® City Turbo Wheels“ rinkiniais vaikai gali išpūsti savo vidinę turbiną su ypatybių gausiomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie sužadina savarankiškam žaidimui vaidmenimis vaikams kuriant nevaržomus nuotykius tikroviškoje aplinkoje.
 • Visi „LEGO® City“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina, kad šie smagūs žaislai ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® konstravimo žaislus, kad įsitikintų, jog kiekvienas rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  LEGO
 • Leidimo metai
  2020-09-29
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  4,5x15,7x14,1
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005195420
 • EAN kodas
  5702016617894
 • ISBN kodas
  5702016617894

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis