Jūsų krepšelis 0

Kristupo Krivicko BBQ užrašai - Kristupas Krivickas

Kristupo Krivicko BBQ užrašai

Kristupas Krivickas

Kaina: 27,99

Išparduota

228 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
25x20x1,3 cm
Leidykla: BBQProjektai.lt  , 2019
ISBN 9789955772972
Prekės kodas 9789955772972

Kristupas Krivickas (KK), barbekiu virusu užkrėtė gausybę žmonių – iš jo mokosi ir receptus bando tūkstančiai sekėjų, o jo universalus „KK marinatas“ jau dabar vadinamas legendiniu. Šiandien visos Kristupo veiklos vienaip ar kitaip susijusios su maisto ruoša: jis atstovauja keramikinių kepsninių „Kamado Bono“ kompanijai Anglijoje, vadovauja nuosavai išvažiuojamuosius BBQ banketus rengiančiai įmonei „Smoked Pig“, dalijasi receptais ir patarimais tinklaraštyje, vienijančiame daugiau kaip 10 tūkstančių BBQ mylėtojų.

„..Šiuolaikinė BBQ kultūra – tai tradiciją vienijanti lokalią bendruomenę, burianti kartu šeimos narius, draugus ir kolegas. Gyva ugnis bei aromatingas natūralus dūmas padeda sukurti ypatingą, nuoširdaus bendravimo bei supratingumo atmosferą, padedanti kurti naujus bei stiprinti jau esamus tarpusavio ryšius...“

Knygoje Kristupas dalinasi savo autoriniais bei adaptuotais BBQ receptais, patarimais bei pastebėjimais padėsiančiais kiek pradedantiesiems BBQ mylėtojams, tiek jau patyrusiems BBQ žinovams, norintiems praplėsti savo gaminamų patiekalų ratą. 

„...Kepti, rūkyti maistą, galima šimtais įvairiausių būdų, bet tai reikia daryti su didžiule meilę (+ truputis teorijos). Eksperimentuokite! Tobulėkite! Stenkitės nepamiršti džiaugsmo, apėmusio po pirmųjų pavykusių eksperimentų. Bendraukite ir dalinkitės savo patirtimi. Prisiminkite kad svarbiausia -  ne iškeptas mėsos gabalas, o procesas, meilė ir bendravimas. Vertinkite ir džiaukitės tuo...“

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO