Kryžkelės

12,49 €
Loading

Kai netikrumas ima brautis į kasdienybę, pradedama galvoti apie gyvenimą, kas jame yra svarbu ir kodėl.

Kompanijos vadovas Entonis Spenseris trokšta pinigų, saugumo, o labiausiai – valdžios. Atsiskyręs, piktas ir paskendęs alkoholyje, jis negali užmegzti jokių prasmingų santykių. Savo apgailėtiną sielą Tonis ne kartą žlugdė nevykusiais veiksmais – pykčio vedinas net antrąkart susituokė su buvusia žmona, trokšdamas tik vieno – vėl su ja išsiskirti.

Bet tai praeity. O dabar, netikėtai kraujui išsiliejus į smegenis, komos būklės Tonis atsiduria ligoninės reanimacijoje. „Atsibudęs“ pasijunta besąs pasaulyje, kuris tartum atspindi jo sielą. Čia jis sutinka žmones, kurie, jo manymu, yra jo pasąmonės sukurtos projekcijos. Vienas iš tų žmonių yra Jėzus. Tonis besąlygiškai vykdo jų nurodymus, tikėdamasis, kad galbūt šie padės išspręsti asmenines problemas ir gauti sielos atpirkimą.

Kas privers Tonį susimąstyti ir pagaliau suvokti, kad ant apnuodytos žemės ir sudužusios širdies pamatų statė trapų kortų namelį? Ar jis turės pakankamai drąsos priimti atsakingą sprendimą, kuris bent iš dalies ištaisys tą skriaudą ir neteisybę, buvusią prieš nugrimztant į komą?

„Jei skaitei „Trobelę“, šią knygą tiesiog pamilsi“

Connie L. Stooksbury

Knygos autorius Wm. Paulas Youngas išgarsėjo „New York Times“ populiariausiu pasaulyje pripažintu romanu „Trobelė“. Autorius gimė Kanadoje ir augo misionierių šeimoje. Vaikystėje ir jaunystėje jam teko patirti skaudžių nelaimių, todėl dabar su šeima gyvena dalydami žmonėms viltį. Šioje knygoje Wm. Paulas Youngas pasakoja apie pokyčius žmogaus, atsidūrusio kryžkelėje, tarp žemės ir dangaus – vidinių demonų ir išsigelbėjimo.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090110690
ISBN kodas 9786090110690
SKU 000000000001109509
Leidimo metai 2013-07-05
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 328
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba The Cross Roads
Formatas 24x15x2,7
Leidykla Alma littera
Vertėjas Regina Šeškuvienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą