Kūdikio žaislas BARŠKUTIS TARŠKUTIS

8,99 €
Loading
Kūdikio žaislas BARŠKUTIS TARŠKUTIS.

Naujagimiai kiekvieną dieną auga ir mokosi naujų dalykų nuo tos akimirkos, kuomet įžengia į šį pasaulį. Vienas svarbiausių įgūdžių – sekimas akimis, padedantis pastebėti, sekti ir identifikuoti objektus aplinkui. Barškutis „TARŠKUTIS“ ir jame šokantys spalvoti karoliukai žaidimo metu padeda lavinti kūdikio regą. 

2 mėnesiai
Skirtingi vaizdiniai ir garsai yra kritiškai svarbūs kiekvieno kūdikio vystymuisi. Barškutis „TARŠKUTIS“ judriais spalvotais karoliukais, bėgiojančiais kairėn ir dešinėn, puikiai pagauna kūdikio žvilgsnį ir sutelkia klausą, taip ugdant valią ir dėmesio koncentraciją ankstyvame amžiuje. 

8 mėnesiai 
Kūdikis lavina savo motorinius įgūdžius bandydamas sugriebti barškutį ir stebėdamas jame intensyviai judančius karoliukus. 
 
• Puikus žaidimas, skirtas žaisti tėvų priežiūroje;
• Lavėjant dėmesio koncentracijai, kūdikis sugeba sekti karoliukus akimis;
• Karoliukų judėjimas barškutyje sukuria paprastą, raminantį garsą;
• Patogi sugriebti rankena;
• Barškutis ir kramtukas – kartu viename žaisle.

„TARŠKUTIS“  barška ne be reikalo: jis padeda lavinti kūdikio akių sekimo įgūdžius. 

Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį. Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Visi kramtukai yra skirti įprastam naudojimui. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.
Daugiau informacijos
ISBN kodas 842076110050
EAN kodas 842076110050
SKU 000000000005180088
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2018-10-19
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 14x20x5
Leidykla People Co Ltd

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą