- 25%
- 25%

KULTŪRA. Iliustruota Lietuvos enciklopedija

Ypatinga kaina 9,67 €
Įprasta kaina 12,89 €
Loading
 
Tai populiariai parašyta knyga, priklausanti serijai „Iliustruota Lietuvos enciklopedija“, kurią sudaro 4 knygos: „Valstybė“, „Kultūra“, „Tradicijos“ ir „Gamta“.
Šioje serijos knygoje skaitytojas supažindinamas su žymiausiomis Lietuvos pilimis ir dvarais, senąja ir moderniąja lietuvių literatūra, filosofija, lankytinais originalios tematikos muziejais ir vietovėmis, tarpukario architektūra, moderniuoju lietuvių teatru, taikomąja daile, šiuolaikinių vizualiojo meno rūšių — kino, fotografijos istorija Lietuvoje.
Leidinys skiriamas jaunimui, visiems, kurie domisi Lietuvos tradicijomis ir kultūros paveldu.
 

 
„Iliustruota Lietuvos enciklopedija“ — tai serija enciklopedinių leidinių, supažindinančių skaitytoją su įvairiais Lietuvos valstybės gyvavimo laikotarpiais, gamtos raida ir jos fenomenais, įvairiomis kultūros sritimis ir formomis.
Seriją sudaro keturios teminės knygos: „Valstybė“, „Kultūra“, „Tradicijos“, „Gamta“. Jose rasite duomenų apie lietuvių kilmę, Lietuvos istoriją ir valstybingumo formas, sužinosite apie valdovus, prezidentus, valstybės simbolius, tradicijas, lietuvių šeimos papročius ir kalendorines šventes, etnografinius regionus, susipažinsite su senąja lietuvių raštija, literatūra, teatru, fotografija, kinu, bažnytiniu menu, taikomąja daile, žemės gelmėmis, gyvąja gamta ir kt.
Leidiniai gausiai iliustruoti, pateikiami atskirų sričių ir bendrieji Lietuvos žemėlapiai, statistikos diagramos. Skiriama jaunimui ir visiems, kurie domisi Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis ir gamta.
 

Daugiau informacijos
EAN kodas 4771558401514
SKU 000000000001107240
ISBN kodas 5430041785
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2006-01-01
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 127
Formatas 20x29
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą