Jūsų krepšelis 0

KUO UŽAUGĘ BŪSIM. Ugdymas karjerai. Mokinio užrašai V-VI klasei - Jolanta Sereičikienė, Renata Bernotienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

KUO UŽAUGĘ BŪSIM. Ugdymas karjerai. Mokinio užrašai V-VI klasei

Jolanta Sereičikienė, Renata Bernotienė

Kaina: 3,30

Kuriame knygyne yra?

40 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
29x21,2x0,3 cm
Leidykla: Šviesa, 2014
ISBN 9785430063085
Prekės kodas 9785430063085

Padėkime vaikams atrasti savo kelią!

Ugdymas karjerai ypač svarbus mokykliniame amžiuje, siekiant padėti mokiniui suprasti savo kelio pasirinkimo kryptingumą, išsamiau analizuoti asmeninius pomėgius, atrasti jų plėtojimo galimybių. Karjeros rinkimosi pradžia – tai prasminga atsakymų į klausimus ,,Kas aš? Koks aš? Kodėl mokausi? Ko sieksiu?“ paieška. Atsakymai į šiuos klausimus nėra baigtiniai, tačiau kviečia mąstyti, ieškoti prasmingo ir įdomaus gyvenimo kelio, suprantant, kad karjera profesine prasme – šio kelio dalis.

Mokinio užrašai skirti integraliam karjeros kompetencijų ugdymui pagrindinio ugdymo koncentre – V ir(ar) VI klasėje. Labai svarbu, kad tokio amžiaus mokinys ugdytųsi bendrąsias ir karjeros kompetencijas, kurios stiprintų jo savivertę, pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais, padėtų analizuoti aktualias problemas, susijusias su savęs ir savo pomėgių pažinimu, kad mokinys įgytų gebėjimų jas spręsti, prisiimtų asmeninę atsakomybę. Visuminis ugdymo karjerai suvokimas formuojamas integruojant temas.

Mokinio užrašuose ugdomoji medžiaga atskleidžiama 4 projektais: „Pažink save“; „Svajok, kuo būsi“; „Domėkis profesijomis“ ir „Išbandyk profesijas“. Projekto veiklos pavadinimas formuluojamas klausimu, siekiant paskatinti mokinius kelti tikslus, daugiau domėtis, ugdytis iniciatyvumą ir aktyvumą. Projektai padės mokiniams geriau pažinti save, savo stipriąsias ir silpnąsias vietas, įvardyti savo interesus, gebėjimus, vertybes ir visa tai susieti su būsima profesija, kuri kol kas galbūt yra tik svajonė. Mokiniai taip pat susipažins su veiklos sričių įvairove. Dalyvaudami simuliaciniuose žaidimuose išbandys įvairias profesijas. Užduotys skatins kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, smalsumą, nusiteikimą imtis atsakomybės ir spręsti problemas, nuostatą mokytis visą gyvenimą.

Ugdymo karjerai komplektą sudaro ,,Mokinio užrašai V–VI klasei“ ,,Kuo užaugę būsim“ ir ,,Metodinės rekomendacijos mokytojui“.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: