Kur atsigauna siela

13,65 €
Loading
Gyvename tokiu laikmečiu, kai iš mūsų daug reikalaujama: privalome sėkmingai dirbti profesinėje srityje, būti gerais partneriais ar sutuoktiniais, tėvais ar draugais, turime apsirūpinti materialiai ir be viso to dar ir atrasti savo asmeninę laimę.
Karštligiškai skubėdami šiuolaikinėje kasdienybėje, žmonės vis dažniau pajunta, jog jiems kažko trūksta. Jau ne kartą rašytą, kaip atkurti organizmo jėgas ir kaip pailsinti galvą. O kur galime sustiprinti savo sielą ir užpildyti vidinę tuštumą?
Marco von Münchhausen šioje knygoje pateikia moksliškai pagrįstus metodus ir technikas, kaip atgaivinti savo sielą. Šiais metodais paprasta naudotis, jie nedogmatiški ir be ezoterinio prieskonio. Visai nesvarbu, ar mieliau sutelksite dėmesį ties kokia nors užduotimi, ar intensyviai dirbsite fiziškai, ar semsitės jėgų katedros tyloje ar gamtoje, ar praturtinsite save klausydamiesi gero koncerto ar skaitydami gerą knyga – iš daugelio galimybių rinkitės jums geriausiai tinkančias!
 
 
„Marco von Münchhausen savo naujausioje knygoje „Kur atsigauna siela“ senas sąvokas pripildo naujos gyvybės: tariamai pasenusią išmintį jis atšviežina gausybe praktinių nurodymų ir dvasines įžvalgas inteligentiškai išverčia į malonią šiuolaikinę kalbą. Žinių jis semiasi iš savo turtingos profesionalaus trenerio patirties ir skaitytoją įkvepia tuojau pat imtis darbo. Džiugu, kad autorius nesiremia kokia nors ideologija, yra atviras visoms tikėjimo tradicijoms, bet neįklimpsta nei vienoje iš jų. Puikus darbas!“
Werner Tiki Küstenmacher
bestselerio „Supaprastinkite savo gyvenimą“ autorius
 
„Kam bus iš to naudos, jei sveikai maitinsiu savo kūną, o sielą marinsiu badu?“
Dr. Claus Hipp, verslininkas
 
„Ši knyga nurodo, kokiose degalinėse galima gauti degalų, kurių mums reikia laimingam gyvenimui“
Tėvas Anselm Grün

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955247111
SKU 000000000001103391
ISBN kodas 9789955247111
Spalvingumas Dvispalvis
Leidimo metai 2008-02-01
Puslapių skaičius 272
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Wo die Seele auftankt. Die besten Möglichkeiten Ihre Ressourcen zu aktivieren
Formatas 14,5x21,4x2,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vida Veronika Balvočienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą