Kuri iš jūsų Malala?

9,89 €
Knyga apie jauniausią Nobelio taikos premijos laureatę.

Imkime savo knygas ir rašiklius. Tai patys galingiausi ginklai. Vienas vaikas, vienas mokytojas, viena knyga ir vienas rašiklis gali pakeisti pasaulį.

Iš Malalos Jusafzai kalbos JTO atstovų susitikime 2013 m.
Malala niekuo nesiskyrė nuo draugių – linksmų, klegančių mokinukių, traukiančių Džastino Byberio dainas. Bet ji vienintelė iš jų skara nesidangstė veido. Argi dėl šios priežasties tiesiai į veidą jai šovė nepažįstamas vyras? Netrukus paaiškėja, kad Malala nėra paprasta paauglė. Savo internetinio dienoraščio puslapiuose ji kovojo už Pakistano mergaičių švietimą ir tuo ne juokais įsiutino talibus.

Tai ne vienu apdovanojimu įvertintos Renata Piątkowska jaudinantis pasakojimas apie kiekviename mūsų slypinčią jėgą. Visada verta kovoti ir padėti silpnesniems. Malala įrodė, kad viena drąsi paauglė gali įkvėpti tūkstančius.

Per susitikimus su vaikais įvairiausiomis progomis klausiu, kurios iš jų teisių yra jiems svarbiausios. Dažnai vaikai nurodo teisę išsakyti savo nuomonę. Kaip tik šitai yra svarbu ir Malalai Jusafzai, mergaitei iš Pakistano. Ji ne tik drąsiai išsako savo nuomonę, bet ir ryžtingai kalba apie kitą esminę teisę – teisę mokytis. Daugelyje šalių lankyti mokyklą yra traktuojama kaip nemaloni būtinybė. Malala ir jos draugės troško mokytis, nes tai buvo vienintelė galimybė susikurti geresnę ateitį.
Knygos autorė

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786099577043
EAN kodas 9786099577043
SKU 000000000002175086
Puslapių skaičius 64
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba Która to Malala?
Leidimo metai 2018-01-08
Originalo kalba Lenkų
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 23,5x16,5x1,2
Leidykla 700 eilučių
Vertėjas Birutė Jonuškaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą