Kvapioji žvakė FRĖJA

19,99 €

Kvapioji žvakė SMELLS LIKE SPELLS FRĖJA.

Ši rankų darbo sojų vaško kvapioji žvakė su rožių, jazminų ir verbenų magišku kvapu sukurta visoms vienišoms sieloms, išsiilgusioms aistros, jaudulio ir naujos meilės dvelksmo. Žvakėje įlietas magiškas kvapų mišinys, tikima, padės: į gyvenimą pritraukti naują išsvajotą žmogų; padės su juo sukurti harmoningus ir partneriškus ryšius; santykiai neš laimę ir džiaugsmą; jiems netruks meilės ir materialaus džiaugsmo.

Skandinavų mitologijoje Frėja – vaisingumo, meilės ir aistros deivė. Frėja – trokštamiausia deivė. Jos nuolatos siekė milžinai ir dievai, tačiau ji ištekėjo tik už vyriausio dievo Odino. Frėja skandinavų mitologijoje tapatinama su Venera ar Afrodite antikos dievų panteone.

Šiai rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti naudojamas natūralus ir ekologiškas sojų vaškas, kuris yra košerinis, sertifikuotas OU Kosher agentūros; degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių; dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės (degimo trukmė – apie 50 val.); nepalieka dėmių, išsiliejęs lengvai nuvalomas; neįkaista, dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas; intensyviau skleidžia kvapą dėl žemos lydymosi temperatūros, kuri leidžia greičiau pasklisti aromatui. Dagtis pagaminta iš medžio.

Žvakės kuriamos rankomis, todėl kiekviena iš jų yra unikali, jos svoris bei degimo trukmė gali skirtis. Žvakė įpakuota į kartoninę dėžutę, o viduje žvakė dar yra įsukta į popierių, taigi pakuotė atrodo prabangiai ir išskirtinai.

Daugiau informacijos
EAN kodas 4779040750119
ISBN kodas 4779040750119
SKU 000000000005170587
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2017-07-24
Viršelio tipas Kita
Formatas 10x10x10
Leidykla Magijos kvapas

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą