Kvapioji žvakė FRIGĖ

21,99 €
Loading

Kvapioji žvakė SMELLS LIKE SPELLS FRIGĖ.

Ši rankų darbo sojų vaško kvapioji žvakė su magišku mirtų, migdolų ir rytietiškų prieskonių kvapu sukurta trokštantiems namų židinio jaukumo ir šilumos, tiems, kurie namus ir šeimą saugo akyliau už savo akį, kuriems namai – jų tvirtovė. Žvakė bei Jūsų atliktas nesudėtingas meditacijų, afirmacijų ritualas, tikima: sukurs harmoniją namuose ir tarp šeimos narių; saugos namus nuo pykčių; saugos namus ir šeimą nuo neprašytų svečių ir jų piktų minčių; skatins namų klestėjimą bei finansinę gerovę.

Skandinavų mitologijoje už namų židinio kūrenimą atsakinga vyriausiojo dievo Odino žmona Frigė. Ji – idealioji namų ugnies sergėtoja ir kūrentoja, tik jai vienai vyras leidžia atsisėsti į savo sostą, iš kurio matosi visas pasaulis.

Šiai rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti naudojamas natūralus ir ekologiškas sojų vaškas, kuris yra košerinis, sertifikuotas OU Kosher agentūros; degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių; dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės (degimo trukmė – apie 50 val.); nepalieka dėmių, išsiliejęs lengvai nuvalomas; neįkaista, dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas; intensyviau skleidžia kvapą dėl žemos lydymosi temperatūros, kuri leidžia greičiau pasklisti aromatui. Dagtis pagaminta iš medžio.

Žvakės kuriamos rankomis, todėl kiekviena iš jų yra unikali, jos svoris bei degimo trukmė gali skirtis. Žvakė įpakuota į kartoninę dėžutę, o viduje žvakė dar yra įsukta į popierių, taigi pakuotė atrodo prabangiai ir išskirtinai.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 4779040750140
EAN kodas 4779040750140
SKU 000000000005170588
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2017-07-24
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 10x10x10
Leidykla Magijos kvapas
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą