Kvapioji žvakė NORNOS

21,99 €
Loading

Kvapioji žvakė SMELLS LIKE SPELLS NORNOS.

Skandinavų mitologijoje nornos – trys deivės, lemiančios žmogaus likimą gimstant. Savo užimamomis pareigomis ir funkcijomis bei skaičiumi jos panašios į graikų moiras. Nornos gyvena po likimo medžio Igdrasilo šaknimis, kiekvieną dieną jas laisto iš Urdo šaltinio, o ant medžio šaknies jos išraižo kiekvieno žmogaus likimą. Šiai rankų darbo sojų vaško kvapiajai žvakei parinktas mangų, cinamono ir rytietiškų prieskonių kvapas, kuris, tikima, padės: pritraukti asmeninę sėkmę; pakreipti įvykius Jums tinkama linkme; suteiks pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis; įkvėps naujiems iššūkiams, idėjoms, originalumo ir sumanumo.

Dievai taip pat kaip ir žmonės turi savo gyvenimo „medžio šaknį“, kurią išraižo nornos, tačiau net jie negali daryti įtakos nornų nuosprendžiui, todėl prašant likimo malonių, būtina kreiptis tiesiai į likimo deives Urdę, Verdanti ir Skuldą.

Šiai rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti naudojamas natūralus ir ekologiškas sojų vaškas, kuris yra košerinis, sertifikuotas OU Kosher agentūros; degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių; dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės (degimo trukmė – apie 50 val.); nepalieka dėmių, išsiliejęs lengvai nuvalomas; neįkaista, dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas; intensyviau skleidžia kvapą dėl žemos lydymosi temperatūros, kuri leidžia greičiau pasklisti aromatui. Dagtis pagaminta iš medžio.

Žvakės kuriamos rankomis, todėl kiekviena iš jų yra unikali, jos svoris bei degimo trukmė gali skirtis. Žvakė įpakuota į kartoninę dėžutę, o viduje žvakė dar yra įsukta į popierių, taigi pakuotė atrodo prabangiai ir išskirtinai.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 4779040750164
EAN kodas 4779040750164
SKU 000000000005170590
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2017-07-24
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 10x10x10
Leidykla Magijos kvapas
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą