Kvepiantys

17,99 €
Loading

„Kad iki šiol nieko panašaus nesu ragavusi, supratau prieš kelerius metus pamačiusi lėkštę nedidelių, darniai eilėmis sudėliotų... meno kūrinėlių. Greta atidaryta dėžutė skleidė nepaprastą aromatą. Tuo metu net nežinojau, kad taip skaniai gali kvepėti vanilė. Lenkti nedideli rageliai, pabarstyti cukraus pudra atrodė kaip pagaminti tituluoto profesionalo – vienodi, dailių formų, skoningai papuošti. Negalėjau patikėti, kad jie padaryti tiesiog namuose. Rankomis!“ 

Daiva

 

Ar jūs esate kantrūs?  O gal kaip tik nemėgstate laukti? Šioje knygoje rasite ir greit pagaminamų saldumynų, ir tokių, kuriuos galėsite valgyti tik po kelių dienų, – nuo paprasčiausių sausainių, spurgučių iki tortų, štrudelių ir meduolinio namuko. O kai širdis apsals, paieškokite receptų sūrių kepinių ar tų, kuriuose gausu prieskonių.

Be to, laukiant, kol tešla pakils ar pailsės, kol galėsite iš orkaitės traukti kepinius, jums neteks nuobodžiauti, nes knygoje gausu istorijų apie produktus, pačius kepinius ir patarimų, kaip ką daryti. Pavyzdžiui, ar žinote, ką reiškia miltų žymėjimas raidėmis ir skaičiais? ką daryti, kad prie sausainių spaudimo formelių neliptų masė, o razinos neskęstų tešloje? kodėl plakamus kiaušinius reikia šildyti? kaip tinkamai kildinti mielinę tešlą? Tad turintieji šią knygą ne tik galės didžiuotis burnoje tirpstančiais kepiniais, bet ir gautomis žiniomis.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090107706
ISBN kodas 9786090107706
SKU 000000000001109192
Leidimo metai 2012-11-10
Spalvingumas Spalvotas
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba Kvepiantys
Puslapių skaičius 240
Formatas 26,8x19,5x2
Leidykla Alma littera
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą