Labirintas

14,88 €
Loading
Trys paslaptys. Dvi moterys. Vienas Gralis...
 
2005-ieji, Pietų Prancūzija. Pirėnų klanai Karkasonėje jau keletą amžių slepia didelę paslaptį, susijusią su dingusiais be pėdsakų paskutiniais eretikais katarais ir jų saugotu Šventuoju Graliu. Šią paslaptį ne vieną dešimtmetį bando atskleisti istorikai, tačiau dar nė vienas nepriartėjo prie jos tarp arti kaip Alisa Taner. Būtent ji, vykdydama archeologinius kasinėjimus pačioje Karkasonės požeminių labirintų širdyje, netikėtai aptinka du skeletus ir ant sienos bei žiedo išraižytą labirintą. Šie atradimai gali visiškai sugriauti daugelį mokslininkų hipotezių apie katarus ir Šventąjį Gralį arba... kainuoti jai gyvybę, nes įtakingi ir valdžią savo rankose laikantys žmonės dėl neaiškių priežasčių pasirengę viskam, kad tik katarų Gralio paslaptis išliktų neatskleista.
 
XIII a., brutalaus pilietinio karo pradžios Karkasonės mieste, kuriame glaudžiasi Katalikų bažnyčios eretikais paskelbti katarai, išvakarės. Kai Karkasonę užpuola kryžiuočiai, jaunutei žolininkei Alaisai tėvas įduoda knygą – vieną „Labirinto trilogijos“, atskleidžiančios Šventojo Gralio paslaptį, dalių. Nors nesupranta čia esančių simbolių ir diagramų prasmių, Alaisa nujaučia, kad jos likimas priklauso nuo šios knygos paslapčių išsaugojimo bet kokia kaina...
 
Talentingai susiedama dviejų moterų, atskirtų laiko, bet sujungtų bendros paslapties, gyvenimus, Kate Mosse pasakoja istoriją, persmelktą Pietų Prancūzijos atmosferos ir mistiškų istorijos bei religijos detalių.
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955247494
SKU 000000000001103481
ISBN kodas 9789955247494
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2007-11-01
Puslapių skaičius 573
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Labyrinthe
Formatas 14,6x24x4,2
Leidykla Alma littera
Vertėjas Dalius Kaminskas
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą