Jūsų krepšelis 0

Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą - Nėra Autoriaus

Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą

Nėra Autoriaus

Kaina: 26,49

Kuriame knygyne yra?

376 p., spalv., iliustr., kietas virš.
16x22x2 cm
Leidykla: Psichologija Tau, 2017
ISBN 9786094380211
Prekės kodas 9786094380211

Kaip pasikeistų gyvenimas, jei kasdien bent kelias minutes skirtume pozityvumą skatinantiems pratimams? Mes lemiame savo ateitį mintimis, žodžiais ir veiksmais. Mūsų mintys lemia mūsų savijautą, savijauta – mūsų veiksmus, o nuo veiksmų priklauso, kaip pasaulis mus sutinka.
Šis dienoraštis yra jūsų bendrakeleivis, kuris padės žvelgti šviesesnėmis akimis, kurti sąmoningesnį, prasmingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Pildydami jį artimiau pažinsite save, savo stiprybes,
dažniau įgyvendinsite svajones, užmegsite artimesnius santykius su kitais. Dienoraštis padės išlaisvinti kūrybinę energiją, smalsumą, žaismingumą, pastebėti šalia esantį grožį, ugdyti pozityvų požiūrį.
365 užduotys sukurtos remiantis įvairiomis psichologinėmis teorijomis ir moksliniais tyrimais, kurių veiksmingumas įrodytas realiame gyvenime.
Esame savo gyvenimo režisieriai. Susikurkite jį tokį, kokio trokštate!
Kaip keliauti?
Šis dienoraštis yra tarsi žemėlapis, kuriame sužymėtos stotelės pakeliui į sąmoningesnį ir laimingesnį gyvenimą. Knygą sudaro 365 užduotys, kurioms kasdien turėtumėte skirti kelias minutes. Penkios minutės ar mažiau – tiek tereikia, kad pradėtumėte keistis!
Galite jį pildyti ir savo pasirinktu dažnumu, kelis kartus grįžti prie jums naudingiausių užduočių. Vis dėlto patariame žengti visus 365 žingsnius – kasdien po vieną. Dienoraštį galite pradėti pildyti bet kada, nes jame nėra įrašytų datų.
Pastebėsite, kad tam tikros užduotys kartojasi – tai mėnesio apžvalga, padėsianti daryti išvadas. Nuotaikų barometre kasdien žymėkite savo nuotaiką, o spindulių kolekcijoje kasdien rinkite teigiamus ar malonius dalykus. Emocijų žemėlapis padės išsiaiškinti jums svarbius dėsningumus – kodėl tam tikromis dienomis jaučiatės puikiai, o kitomis užslenka tamsūs debesys.
Kiekvieną užduotį galite įsivertinti pagal jų veiksmingumą. Taip vėliau galėsite sugrįžti prie tų pratimų, kurie suteikė daugiausia naudos, ir jas pakartoti. Jei bent kelios jų taps kasdieniu jūsų įpročiu, gyvenimas neabejotinai bus šviesesnis.
Būkite atviras, nuoširdus sau ir kitiems. Nebijokite tapti žaismingas, kūrybingas, išmintingas, o kartais kvailioti ar net būti sentimentalus. Gyvenimas per trumpas, kad gyventume nesavo gyvenimą. Dabar turite savo laimės žemėlapį – naudokitės juo ir skatinkite kitus žengti šiuo keliu.

Naujausi | Geriausi

Ieva
Labai gera knyga, puiki dovana Kalėdoms!!! :)

+1 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: