Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą

26,49 €
Loading
Kaip pasikeistų gyvenimas, jei kasdien bent kelias minutes skirtume pozityvumą skatinantiems pratimams? Mes lemiame savo ateitį mintimis, žodžiais ir veiksmais. Mūsų mintys lemia mūsų savijautą, savijauta – mūsų veiksmus, o nuo veiksmų priklauso, kaip pasaulis mus sutinka.
Šis dienoraštis yra jūsų bendrakeleivis, kuris padės žvelgti šviesesnėmis akimis, kurti sąmoningesnį, prasmingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Pildydami jį artimiau pažinsite save, savo stiprybes,
dažniau įgyvendinsite svajones, užmegsite artimesnius santykius su kitais. Dienoraštis padės išlaisvinti kūrybinę energiją, smalsumą, žaismingumą, pastebėti šalia esantį grožį, ugdyti pozityvų požiūrį.
365 užduotys sukurtos remiantis įvairiomis psichologinėmis teorijomis ir moksliniais tyrimais, kurių veiksmingumas įrodytas realiame gyvenime.
Esame savo gyvenimo režisieriai. Susikurkite jį tokį, kokio trokštate!
Kaip keliauti?
Šis dienoraštis yra tarsi žemėlapis, kuriame sužymėtos stotelės pakeliui į sąmoningesnį ir laimingesnį gyvenimą. Knygą sudaro 365 užduotys, kurioms kasdien turėtumėte skirti kelias minutes. Penkios minutės ar mažiau – tiek tereikia, kad pradėtumėte keistis!
Galite jį pildyti ir savo pasirinktu dažnumu, kelis kartus grįžti prie jums naudingiausių užduočių. Vis dėlto patariame žengti visus 365 žingsnius – kasdien po vieną. Dienoraštį galite pradėti pildyti bet kada, nes jame nėra įrašytų datų.
Pastebėsite, kad tam tikros užduotys kartojasi – tai mėnesio apžvalga, padėsianti daryti išvadas. Nuotaikų barometre kasdien žymėkite savo nuotaiką, o spindulių kolekcijoje kasdien rinkite teigiamus ar malonius dalykus. Emocijų žemėlapis padės išsiaiškinti jums svarbius dėsningumus – kodėl tam tikromis dienomis jaučiatės puikiai, o kitomis užslenka tamsūs debesys.
Kiekvieną užduotį galite įsivertinti pagal jų veiksmingumą. Taip vėliau galėsite sugrįžti prie tų pratimų, kurie suteikė daugiausia naudos, ir jas pakartoti. Jei bent kelios jų taps kasdieniu jūsų įpročiu, gyvenimas neabejotinai bus šviesesnis.
Būkite atviras, nuoširdus sau ir kitiems. Nebijokite tapti žaismingas, kūrybingas, išmintingas, o kartais kvailioti ar net būti sentimentalus. Gyvenimas per trumpas, kad gyventume nesavo gyvenimą. Dabar turite savo laimės žemėlapį – naudokitės juo ir skatinkite kitus žengti šiuo keliu.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094380211
ISBN kodas 9786094380211
SKU 000000000002174751
Leidimo metai 2017-11-24
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 376
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 16x22x2
Leidykla Psichologija Tau

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą