Lavonas paplūdimio krėsle

13,49 €
Loading
Lavonas paplūdimio krėsle.

Nedidelėje Šiaurės Fryzų saloje Amrume paplūdimyje randamas negyvas vaikų namų direktorius. Vietinė policija mano, kad jį ištiko natūrali mirtis, tačiau Žemės kriminalinės policijos biuras pareikalauja skrodimo ir pradeda tyrimą.
Vyriausioji komisarė Lena Lorencen nustemba, kad Kriminalinės policijos biuro direktorius Varnkė bylą paskiria būtent jai. Juk vos prieš porą mėnesių dėl savavališkų tyrimų jis pašalino ją iš specialiosios komisijos ir pareikalavo perkelti į žemesnes pareigas.
Lena, gimusi ir užaugusi Amrume, leidžiasi į prisiminimus, mat susipykusi su tėvu prieš keturiolika metų paliko salą. Atvykusi į Amrumą ji vėl aplanko mylimą tetą Bekę ir jau pirmą dieną susitinka Erką, kuris kitados buvo jos didžioji meilė.
Byla pasirodo sudėtinga. Įtarimai krinta ne vien ant tiesiogiai su velioniu bendravusių žmonių. Į dienos šviesą iškyla ir paslaptingi ryšiai. Pamažu Lenai aiškėja, kodėl į Amrumą viršininkas pasiuntė būtent ją.
Anna Johannsen nuo vaikystės gyvena Šiaurės Fryzijoje. Jai patinka regiono kraštovaizdis ir žmonės, o ypač – Šiaurės Fryzų salos, kuriose ir vyksta detektyvinių romanų serijos „Salų komisarė“ veiksmas.

„Lavonas paplūdimio krėsle“ – pirmasis serijos apie vyriausiąją komisarę Leną Lorencen romanas.

Iš vokiečių kalbos vertė Dalia Kižlienė
,,Detektyvų serija“
240 p., puskietis viršelis 
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955268086
ISBN kodas 9789955268086
SKU 000000000002186050
Leidimo metai 2021-01-27
Originalo kalba Vokiečių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 240
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22x15,5x2
Leidykla Briedis, K. Mickevičiaus leidykla
Vertėjas Dalia Kižlienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą