LEGO City Sunkvežimis monstras

10,99 €
Loading

 • LEGO City Sunkvežimis monstras.


  Vaikams patiks šis LEGO® City Sunkvežimio monstro (60251) žaidimo rinkinys. Jaunieji lenktynininkai gali demonstruoti vairavimo įgūdžius įveikdami posūkius slysdami šonu, aukštai pašokdami ir įspūdingai nusileisdami nutrūktgalvišku greičiu. Be to, dėl šaunios aštriadančio monstro dekoracijos vaikai papuoš šiuo sunkvežimiu savo kambarį. Šaunus konstravimo žaislas vaikams. Šio LEGO City sunkvežimio 4 žaislo instrukcijas rasite dėžėje. Arba galite prisijungti prie interneto ir atsisiųsti Instructions PLUS, pasiekiamas programėlėje LEGO Life. Šis vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus!


  Didžiosios LEGO City transporto priemonės. Vaikai užauga apsupti nuostabių transporto priemonių, kurios keliauja žeme, oru ir vandeniu. Su LEGO City Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniais jie gali iš arti pažinti transporto priemones. Šie žaislai įkvepia žaidimui, kuris atspindi tikrą gyvenimą smagiu ir įdomiu būdu.


  • Supažindinkite savo mažuosius nuo 5 metų amžiaus su „LEGO® City“ nuotykiais su šiuo žaislinio sunkvežimio monstro konstravimo rinkiniu – jis sukurtas įkvėpti išradingą žaidimą vaidmenimis, kuri atspindi tikrąjį gyvenimą smagiu ir įdomiu būdu.
  • Kas yra dėžutėje? Tvirto „LEGO®“ Didžiųjų transporto priemonių serijos sunkvežimio monstro konstravimo rinkinyje yra vietos už vairo vairuotojo minifigūrėlei. Puikiai tinka greitam savarankiškam žaidimui.
  • Su stambiomis padangomis ir spalvinga aštriadančio monstro dekoracija šio tvirto sunkvežimio monstro žaislas puikiai tiks tiek žaidimui, tiek kolekcijai! Vaikai taip pat gali derinti šį rinkinį su kitais originaliais LEGO® žaidimų rinkiniais papildomoms pramogoms.
  • Šis „LEGO® City“ Sunkvežimio monstro (60251) konstravimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ar mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kurioms patinka žaisliniai automobiliai. Pakanka vos minimalių konstravimo įgūdžių.
  • Sukonstruotas „LEGO® City“ sunkvežimis monstras yra 6 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 6 cm pločio, dėl to jo kabinoje pakanka vietos vairuotojo minifigūrėlei.
  • Ar reikia baterijų? Ne, šis konstravimo žaislas maitinamas mažų vaikų lakia vaizduote – tiesiog atidarykite kaladėlių maišelius ir galima iškart pradėti žaisti!
  • Šis žaislas vaikams turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą pradedantiesiems konstruktoriams. Jos pasiekiamos nemokamai programėlėje „LEGO® Life“ išmaniesiems įrenginiams.
   • Atverkite „LEGO® City“ Didžiųjų transporto priemonių rinkinių smagumą ir nuotykius su ypatybių gausiomis transporto priemonėmis ir personažais, kurie įkvepia nesibaigiančiam kūrybiškam žaidimui ir padeda mažiesiems lavinti fiziniu įgūdžius bei įgyti pasitikėjimo savimi.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę „LEGO City“ žaidimo rinkinių kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą.
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo „LEGO® City“ dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Daugiau informacijos
EAN kodas 5702016617856
ISBN kodas 5702016617856
SKU 000000000005194395
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2020-07-30
Leidykla LEGO

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą