LEGO Creator Miestelio žaislų parduotuvė

49,99 €
Loading
LEGO Creator Miestelio žaislų parduotuvė.

Patenkinkite „LEGO® Creator 3in1“ gerbėjų aistrą detaliems modeliams su šiuo Miestelio žaislų parduotuvės (31105) rinkiniu. Mažieji konstruktoriai praleis ištisas valandas tyrinėdami 2 aukštų miestelio namą su butu antrame aukšte ir žaislų parduotuve apačioje bei veikiančia raketos karusele. Įkvėpkite kūrybiško konstravimo laisvę Su šiuo „LEGO Creator 3in1“ rinkiniu vaikai galės konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Jie gali konstruoti 2 aukštų miestelio žaislų parduotuvę ir ją perkonstruoti į pyragų parduotuvę su svetaine LEGO krautuve gale, į gėlių parduotuvę su stoglangiu arba į ką nors naujo.

Šis konstravimo žaislas skatina išradingai žaisti ir yra puiki Kalėdų arba gimtadienio dovana. Unikalūs, atskiri modeliai su žaidimo galimybėmis „LEGO Creator 3in1“ rinkinius sudaro detalūs ir tikroviški modeliai, kurie skatina išradingą žaidimą. Žaislai atveria neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu padeda sužadinti bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Šie įspūdingi, įkvepiantys rinkiniai yra puikios dovanos gerbėjams ir vaikams bet kokia proga.

  • Suteikite vaikams smagią konstravimo užduotį su šiuo rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai 1 pakuotėje: miestelio žaislų parduotuvė, pyragų parduotuvė su LEGO® dirbtuve gėlių parduotuvė su stoglangiu bei 2 minifigūrėlės ir iš kaladėlių sukonstruojama paukščio figūrėlė.
  • Kaip plečiasi miestelis? Valdydami „Creator 3in1“ miestelio žaislų parduotuvę (31105), triukšmingą pyragų parduotuvę ar gėlių parduotuvę arba naujais būdais pasitelkdami savo vaizduotę vaikai gali lavinti kūrybiškumą ir konstravimo įgūdžius.
  • Šis detalus rinkinys suteikia 3 konstravimo galimybes 1 pakuotėje ir gali būti sujungtas su kitais „Creator 3in1“ pastatais LEGO® gatvei papildyti neišsemiamomis kūrybos galimybėmis. Be to su šiuo rinkiniu vaikai gali sukurti ką nors visiškai naujo.
  • 2 aukštų miestelio žaislų parduotuvė su butu antrame aukšte, iš kaladėlių sukonstruotu kareivėliu, traukinių ženklu ir kramtomosios gumos aparatu, veikiančia raketos karusele, gausybe žaislų ir kitų detalių taps fantastiška Kalėdų ar gimtadienio dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus.
  • Detalus ir paruoštas betarpiškam žaidimui! Miestelio žaislų parduotuvė yra 20 cm aukščio, 13 cm pločio ir 10 cm gylio, todėl šis šaunus konstravimo žaislas yra skirtas rimtiems nuotykiams ir gausybei kūrybiškų pramogų!
  • Maitinamas vaikų vaizduote, todėl pramogauti galima be galo! Žaislai be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmo kuriant savas istorijas.
  • Vos atidarius dėžutę galima pradėti konstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislų modelių. Paprastos instrukcijos padeda vaikams mikliai surinkti modelius, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir pasididžiavimo savo kūriniais.
  • Suteikite mažiesiems laisvę žaisti su „LEGO® Creator 3in1“ rinkiniais. Šis nuostabus namo žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę praplėsti kūrybiškumą ir lavinti konstravimo įgūdžius naujais būdais, perkonstruojant modelius ir pasakojant vis naujas istorijas.
  • LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
Daugiau informacijos
ISBN kodas 5702016616316
EAN kodas 5702016616316
SKU 000000000005191026
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2020-01-22
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 5,65x26,2x38,2
Leidykla LEGO

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą