LEGO Creator Propelerinis lėktuvas

12,99 €
Loading
LEGO Creator Propelerinis lėktuvas.

Įkvėpkite vaikų kūrybiškumą ir pomėgį žaisti su puikiu „LEGO® Creator 3in1“ Propelerinio lėktuvo (31099) rinkiniu. Vaikams patiks kilti ir leistis su šiuo spalvingu lėktuvu su besisukančiu propeleriu ir reguliuojamais sparnų galiukais.

Kūrybinė laisvė Su šiuo „LEGO Creator 3in1“ rinkiniu vaikai galės konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Jie galės sukonstruoti propelerinį lėktuvą ir jį perkonstruoti į reaktyvinį lėktuvą arba žaislinį sraigtasparnį su nusileidimo aikštele. Tada jie galės išlaisvinti savo vaizduotę ir sukonstruoti ką nors visiškai naujo. Dėl „3in1“ konstravimo galimybių šis puikus konstravimo žaislas patenkins skirtingus pomėgius ir taps puikia dovana įvairioms progoms.

Klasikiniai, atskiri modeliai „LEGO Creator 3in1“ rinkiniai suteikia vaikams detalių ir tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai suteikia neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu padeda sužadinti bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Smagūs, įkvepiantys rinkiniai taip pat yra puikios Kalėdų arba gimtadienio dovanos vaikams.

  • Paskatinkite kūrybišką žaidimą vaidmenimis su šiuo 3 modelių rinkiniu, kurį sudaro propelerinis lėktuvas, reaktyvinis lėktuvas ir sraigtasparnis su nusileidimo aikštele. Puiki dovana bet kokia proga. Konstravimo ir perkonstravimo žaidimas tęsiasi be galo!
  • Kokie nuotykiai laukia padangėse! Vaikai gali išplėsti savo kūrybiškumą ir konstravimo įgūdžius skriedami propeleriniu lėktuvu, keliauti galingu reaktyviniu lėktuvu, zuiti žaisliniu sraigtasparniu arba sukurti ką nors naujo.
  • Šis rinkinys suteikia vaikams 3 modelius vienoje dėžutėje: „Creator 3in1“ Propelerinį lėktuvą (31099), reaktyvinį lėktuvą arba sraigtasparnį, su kuriais galima žaisti atskirai arba derinant su kitais LEGO® rinkiniais. Vaikai gali lavinti konstravimo įgūdžius ir pramogauti.
  • Šis puikus rinkinys nudžiugins visus kūrybiško konstravimo gerbėjus. Klasikinio propelerinio lėktuvo, aptakaus reaktyvinio lėktuvo ir smagaus sraigtasparnio modeliai taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
  • Pasiruošę kilti? Propelerinis lėktuvas yra 7 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 18 cm pločio, dėl to šis žaislas pakankamai didelis rimtam žaidimui, bet pakankamai kompaktiškas pasiimti jį į kelionę!
  • Maitinamas vaikų vaizduote, todėl pramogauti galima be galo! Žaislai be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmo kuriant savas istorijas.
  • Vos atidarius dėžutę galima pradėti konstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislų modelių. Paprastos instrukcijos padeda vaikams mikliai surinkti modelius, suteikia pasitikėjimo savo konstravimo įgūdžiais ir teikia daug kūrybos džiaugsmo.
  • Atverkite vaikams beribes galimybes lavinti savo įgūdžius žaidžiant su „LEGO® Creator 3in1“ rinkiniais. Šis šaunus orlaivių žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę ugdyti savo kūrybiškumą ir vaizduotę su gausybe konstravimo galimybių.
  • LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
Daugiau informacijos
ISBN kodas 5702016616057
EAN kodas 5702016616057
SKU 000000000005191021
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2020-01-22
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 14,1x19,1x6,1
Leidykla LEGO

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą